28.12.2012 - Away from Santiago Dorado Blanco "Sanchez" na předrentgenech 

Mezi svátky jsem prožívala velké napětí, protože jsem věděla, že se Sanchez a jeho panička Susan chystají v Německu na předrentgeny. K mému velkému nadšení to dopadlo výborně! Kyčle i lokty vyšly nulové :-) Gratuluji Susan a děkuji za tento dárek k Vánocům :-)  

 

24.12.2012 - Štědrý večer :-) 

             Meggie unavená rozbalováním dárků :-)                                          Rocky a Meggie už mají rozbaleno

   

Vánoční procházka

Před Vánocemi jsme s Magdou vzaly pesany na noční procházku, Meggie musela kvůli hárání zůstat doma, i tak to byla docela velká smečka :-)

Zleva: Max, Rocky, Sofie, Justin, Mia, Sami

 

19.12.2012 - Max na rentgenech

 Velké napětí, jako vždy při rentgenování mých psů, jsem zažívala ve středu 19.12. den po Maxových narozeninách, kdy jsme dorazili k MVDr. Deckerovi, abychom se dozvěděli to, na co jsme téměř rok čekali :-)

Zdravotní výsledky Maxe dopadly nejlépe jak jen mohly :-) Kyčle: 0/0, lokty 0/0, OCD ramena: negativní :-) Jupííííííííííí!!!!!!!!!

 

 

18.12.2012 - Max slaví narozeniny

Maxíček oslavil své první narozeniny :-) Udělala jsem mu dort ze samých dobrůtek a tak netrvalo ani minutu a dort byl pryč. Myslím, že měl Max radost!

 

13.12.2012 - Procházka ve sněhu

Ve čtvrtek, než jsem vyrazila do práce, jsem vzala kluky vyblnout na zasněžené pole. Meggie s námi jít nemohla, protože hárá a asi by ta procházka nedopadla úplně podle mých představ :-) Bylo jí to trochu líto, samotnou jí to na procházce moc nebaví. Takhle si to kluci užívali :-)

Rocky: 

Maxík:

 

 9.12. - Nedělní cvičení

V neděli jsem za krásného slunečného počasí vzala Meggie, Rockyho a Maxe, abychom trochu pocvičili a nezaháleli :-) Vzala jsem jednoho bažanta a dvě bažantí slepice a vyrazili jsme na pole kousek za vesnici. Musím všechny tři strašně moc pochválit :-) Meggie měla úkoly nejtěžší, Rocky dostal mimo markingu i vlečku a Maxík se hlavně učil být trochu trpělivý a světe div se, šlo mu to :-)

Mezi cvičením jsem ještě občas stihla i zmáčknout objektiv :-)

 

Meggie:

 

Rocky:

 

 

Max:

 

Speciální a mezinárodní výstava Nitra - Slovensko, 30.11. - 1.12.2012

Po delší době jsem vyrazila na výstavu mimo území Čech :-) Jel se mnou Rocky a Max. Meggie ještě zůstala doma, ale příště s námi už určitě pojede :-)

30.11. - V pátek se mě držely dvojky.... takže pořadí vypadalo takto:

Golden Countryside's Jewel General, třída mladých (7 psů) - V2

Bonett Bride to Dorado blanco, třída otevřená (2 psi) - V2, res CAC

 

1.12. - V neděli se mě už dvojky nedržely, ale do pořadí jsme se dostali.

Golden Countryside's Jewel General, třída mladých (8 psů) - V4

Bonett Bride to Dorado blanco, třída otevřená (6 psů) - V3

 

Výstav v Nitře se také účastnily dvě fenečky z našeho odchovu a dopadly výborně :-)

Away from Atlanta Dorado Blanco (Týna) se zúčastnila všech třech výstav a zvládla to opravdu bravurně! Klobouk dolů holky a velká gratulace :-) Toto jsou výsledky Týnky: 30.11. - VN4, 1.12. a 2.12. VN, pořadí se v tyto dny nezadávalo, ale Týnka si odnesla nádherný posudek a pochvalu!


Away from Brooklyn Dorado Blanco (Brook) se účastnila výstavy v pátek s krásným hodnocením VN2 a z nedělní výstavy si odnesla krásné hodnocení a VN bez zadaného pořadí. Brook byla moc šikovná a rozhodčím se moc líbila :-)

  

Mezinárodní výstava Praha 3.- 4.11.2012 

Na listopadové výstavě v Praze se sešli tři potomci naší Meggie z vrhu "A". Na fotce zleva Sofie, Týna a Benji :-) Vypadalo to, že se opravdu moc rádi vidí :-)

  

Mezinárodní výstava Praha 3.- 4.11.2012

Tento víkend jsem strávila s Rockym a Maxem v pražském veletržním areálu na mezinárodní výstavě. Výsledky na výstavě nebyly vůbec špatné, nicméně to nechci příliž rozebírat, kdo tam byl, ví o čem mluvím. Nicméně díky úžasné společnosti Krisztiny Süli a Beaty Grasselli jsme si tento víkend moc užily :-)

Maxík získal na této výstavě svůj první CAJC, BOJ a umístili jsme se i v odpolední soutěži Junior Best of Group na třetím místě :-)

 

Rocky získal za víkend 2x titul res. CACJak se mají naše červnová štěňátka od Meggie a Flopyho?

Podívejte se :-)


21.10.2012 - DERBY & CACIB Dog Show - Komarom Hungary

V neděli jsem vyrazila s Rockym na dlouhou cestu do Maďarska. Tam nás přihlásila na výstavu Rockyho chovatelka Krisztina. Jednalo se o výstavu, na které je možné získat titul Derby Winner. Jedná se o titul, o který může pes soutěžit pouze jednou ve svém životě. Rocky nejdříve vyhrál ve své třídě (mezitřída) titul CAC, dále jsme pokračovali titulem Vitěz Derby pes a po soutěži s nejlepší fenou jsme získali titul BEST DERBY WINNER :-) Mezitím jsme ještě někdy získali res. CACIB :-D Ani jsem to všechno nestíhala. Bylo to hodně emotivní!! :-)


13. - 14.10.2012 - Severočeské Derby - Malá Skála

Nádherný víkend stravený na severu Čech a úžasná atmosféra na derby! 

V sobotu odvedla Meggie skvělou práci na podzimních zkouškách! Ztratily jsme pouze jeden hlavní bod a dva pomocné bodíky. Tenhle malý rozdíl nás posunul na druhé místo, kdy jsme získali res. CACT, ale jsem moc moc moc pyšná na Meggie a opravdu šťastná za tento výsledek :-)

V neděli se konaly vodní zkoušky. Nikdy jsme tyto zkoušky předtím nedělaly a ani jsem jejich průběh nikdy neviděla, takže to bylo pro nás takové překvapení :-) Meggie byla fantastická! Bohužel jsme hned na první disciplíně, na slídění v rákosí, ztratily dva body a posunuly jsme se do II. třídy. Terén byl náročný a Meggie se nechtělo daleko do rákosí, často se vracela na břeh. Všechny ostatní disciplíny Meggie zvládla naprosto skvěle! Úžasné hodnocení jsme dostali například za handling na vodě a podle rozhodčího pana Řezníčka jsme měly nejlepší marking :-)

Zde nějaké fotky se sobotního dne:


Meggie na slídění s dohledávkou


Meggie na markingu                                                                 Vlečka pernaté      


Vlečka srstnaté


         Chůze u nohy                                                                   Kachna z hluboké vody


Pár fotek z nedělního dne:Meggie při slídění v rákosí


Přinášení dvou kachen z hluboké vody


Chování na stanovišti


22.9.2012 - Rocky a Max na klubové výstavě v Oslavanech

V sobotu jsem vzala kluky na klubovou výstavu do Oslavan. Výstava byla super, bylo tam spoustu úžasných známých :-) a počasí nám moc přálo! Max i Rocky si vybojovali krásné druhé místo :-) Max poprvé ve třídě mladých a Rocky na premiéře v mezitřídě získal titul Res CAC. Tady kluci na fotkách :-)


Golden Countryside's Jewel Generaly (Max)Bonett Bride to Dorado Blanco

8.-9.9.2012 - Další obrovský úspěch Rockyho na výstavě v Maďarsku

Rocky strávil svůj poslední víkend v Maďarsku u své chovatelky ve znamení obrovského úspěchu!! Na dvoudenní mezinárodní výstavě získal první den titul CAC a CACIB!!!! Druhý den získal titul CAC a res. CACIB!!! Stává se tak ve svých 16ti měsících čekatelem šampiona Maďarska a čekatelem Interšampiona! Jsme na Rockyho moc pyšní a asi nikdy za něj nepřestaneme děkovat chovatelce Krisztině Suli!!! :-)


31.8.2012 - Golden Countryside's Jewel General (Max) na OVVR

Maxík složil ve svých 8mi měsících zkoušky OVVR na plný počet bodů :-) Jsem na něj moc pyšná!!


25.8.2012 - Max na výstavě v Boleslavy

Před cestou na výcvikový tábor ve Strmilově jsme se stavěli s Maxem na Mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavy. Maxík se panu rozhodčímu moc líbil a umístil se na prvním místě se známkou VN1 :-) Byla to naše poslední výstava ve třídě dorostu a chystáme se od příště bojovat ve třídě mladých.


25.-26.8.2012 - BONETT BRIDE TO DORADO BLANCO - Junior šampion Maďarska

Náš úžasný Rocky získal během jednoho víkendu titul junior šampiona Maďarska a oba dny titul nejlepšího Juniora se svou úžasnou chovatelkou Krisztinou :-)

Kriszti, moc a moc děkujeme :-)

23.8.2012 - Rocky na návštěvě v Maďarsku

Na konci srpna se vydal náš miláček Rocky ke své chovatelce Krisztině Suli do Maďarska. Bude tam pár dní a zúčastní se několika místních výstav. V říjnu také pojede s Krisztinou na Evropksou výstavu do Rumunska. Rocky se potkal se svou sestrou, maminkou a dalšími super kamarády a dovolenou v Maďarsku si moc užívá :-)

Rocky se svou sestřičkou Zikk-Zakk


18. - 19.8.2012 - Výstava v Německu

Tento víkend jsem strávila na výstavě v Německu s Maxem a Rockym, v sobotu také ještě s Irbym :-) Kluci se vystavovali moc pěkně! Max po dlouhé době na výstavě překvapil, jak se výborně předvedl a dokázal potlačit svůj neskutečný temperament! :-) Max si vybojoval první místo oba dny, Rocky byl oba dny třetí a Irby byl v sobotu druhý :-) Tak si ta místa kluci pěkně rozdělili.


Golden Countryside's Jewel General (Max)

Bonett Bride to Dorado Blanco (Rocky)

Egoiste de Bois de la Rayere (Irby)


10.8.2012 - Štěňátka jsou pryč

V pátek odešlo z našeho domova poslední štěňátko. Byl jím oranžový Memphis, kterého jsme vezli na letiště, aby se dopravil ke své nové paničce z chovatelské stanice Karvin ve Finsku. Memphis je ve Finsku moc spokojený a získává nové kamarády, například králíčky :-)


 5.8.2012 - Rocky složil maturitu, neboli OVVR

Začátkem srpna jsem vyrazila s Rockym na zkoušky OVVR do Lipníku. Přípravu jsme měli opravdu jen lehkou, protože s osmi štěňátky, o která jsem se předchozí dva měsíce intenzivně starala, nešlo moc trénovat. Rockymu jsem ale věřila a nebyla jsem ani nervózní. Rocky mě nezklamal. Zkoušky složil ve velmi teplém dni a udělal mi velikou radost! Kromě dvou chybiček, kdy mi aport nepředal do ruky, ale položil mi ho na zem, jsme jeli na plný počet bodů :-)

Tady alespoň dvě fotografie z průběhu (Magdi, děkuji za ně :-) ):


14.07.2012 - První prezentované fotky postojů našich štěňátek

První prezentované postoje našich miminek ve věku necelých 6ti týdnů najdete zde02.07.2012 - Úspěchy otce našich štěňátek

Otec našich 4týdenních štěňátek, Bonett Bride Double Decker "Flopy" nyní působí jako host v chovatelské stanici Brithness Golden Retriever v Belgii a na místních mezinárodních a klubových výstavách je za poslední měsíc už dvakrát nejkrásnější pes s titulem BOB!!! Štěňátka jsou určitě na svého taťku pyšná :-)

Bonett Bride Double Decker "Flopy"

30.6.2012 - Cvičák

Rocky a Max zahájili sobotní den na cvičáku :-) Max je strašně šikovný!!! Máme z něj velkou radost, hlavně jeho vůdce Fahro je moc pyšný :-) Tady je pár fotek ....

Golden Countryside's Jewel General (Max)

23.6. - Mezinárodní výstava Brno

V sobotu jsme jeli s Rockym na výstavu. Bylo to divné být na výstavě pouze s jedním psem :-) Max zůstal doma s Meggie a štěňátky. Byla to poslední výstava v Čechách, které jsme se chtěli účastnit ve třídě mladých, protože se chci nyní začít věnovat cvičení a pracovním zkouškám. Rocky potřeboval poslední CAJC k získání titulu Junior šampion, ale bylo hlášeno 14 psů v naší třídě! Proto jsem šla do kruhu s velkým respektem k ostatním krásným nadějným psům a můj sen o vítězství byl velmi velmi nejistý! Slyšela jsem, že rakouská rozhodčí Susan Höger je velmi důkladná! Rocky se jí líbil od první chvíle a nakonec.... VYHRÁLI JSME!! :-) Jsem stále moc šťastná, že můj sen se stal skutečností a Rocky se stal junior šampionem ČR ve svém věku 13ti měsíců :-) Navíc k titulu CAJC jsme ten den získali ještě BOJ a v odpoledních soutěžích ještě Junior BOG1 :-) Musím znovu a znovu děkovat Krisztině Suli za tohoto neskutečného psa!!!


16. - 17.6. Retriever club show - Konopiště

Sobotu a neděli jsme strávili na výstavě na Konopišti, kterou mám moc ráda! V sobotu jsem vystavovala pouze Rockyho a v neděli i Maxe. Max postupil do soutěží o BIS Baby, ale bohužel jsme museli odjet domů za štěňátkama a nemohli jsme se zúčastnit. Myslím ale, že Maxovi to vůbec nevadilo :-)


Bonett Bride to Dorado Blanco (Rocky)

16.6. rozhodčí: Lynn Kipps: V2 (třída mladých 18 psů)

17.6. rozhodčí: Margarete Woods: V2 (třída mladých 13 psů)


Golden Countryside's Jewel General (Max)

17.6. podle slov rozhodčí Margarete Woods: velmi velmi velmi nadějný 1 :-)

13.6.2012 - Plavání

Péče kolem štěňátek mi zabírá soustu času! Přesto jsem si našla chvíli i na naše kluky a vzala je k rybníku :-) Měli velikou radost a Maxík už chodí sám do rybníku plavat, přestože ještě plave trochu jako parník a cáká všude kolem :-)

Rocky


Video z výstavy - děkuji moc Magdě Němcové :-)

Od kamarádky jsem dostala hezké překvapení z výstavy :-) Je zde


4.6.2012 - Štěňátka

V pondělí 4.6. se v naší chovatelské stanici narodil vrh "A". Porod trval něco málo přes 4 hodiny. Více informací o štěňátkách najdete zde


30.5.2012 - Procházka s Rockym a Maxem

Ve středu navečer jsem vzala kluky na procházku k poli, aby se trochu vyřídili. Meggie zůstala doma, na takové procházky už nemá moc sil. Rocky a Max si to moc užili a tady jsem udělala pár fotek:


Golden Countryside's Jewel General (Max)Bonett Bride To Dorado Blanco (Rocky)


57. den březosti - Morgiana Misantos & Bonett Bride Double Decker

Konečně jsme udělali alespoň nějakou fotečku. I když mám pocit, že na těch fotkách to obří břicho není skoro vidět :-)


Výsledky kyčlí a loktů našeho Rockyho

Máme obrovskou radost, že máme oficiální vyhodnocení rentgenových snímků kyčlí a loktů našeho Rockyho (Bonett Bride to Dorado Blanco). Výsledky jsou ty nejlepší, jaké mohou být :-)

Kyčle: 0/0

Lokty: 0/0


Mezinárodní výstava Litoměřice 26.5.2012

Další velmi úspěšná výstava. Všichni pejskové, které jsem vystavovala, si odnesli krásná umístění :-)

 
Bonett Bride To Dorado Blanco (Rocky)

Rozhodčí Petr Studeník, V1 CAJC (z 5 psů), BOJ, BOB

V odpolechních soutěžích jsme vybojovali Junior BOG 1 and BOG 3 !!!! :-)


Golden Countryside's Jewel General (Max)

Rozhodčí Petr Studeník, VN1 (ze 2 pejsků)


Kuba Misantos

Rozhodčí Petr Studeník, V4 (z 9 psů)

A úspěch Irbyho, kterého jsem vystavovala CHS Misantos :-)

Egoiste de Bois de la Rayere "Irby"

Rozhodčí Petr Studeník, V1 CAC + CACIB, (Irby stává se šampionem ČR)

Štěňátka

Chystáme se dělat aktualizaci rubriky "Štěňátka" každý večer :-)

Můžete tak sledovat vývoj březosti naší Meggie s námi. Stačí kliknout zde


Světová výstava Salzburg 2012

Ve čtvrtek 17.5., den po Rockyho 1. narozeninách, jsme se jeli zúčastnit světové výstavy v Rakousku. Byla to první světová výstava, které jsme se účasnili, a kterou jsme kdy viděli vůbec. Den před výstavou jsme se ubytovali v hotelu v centru Salbzurku a vyrazili obdivovat fantastickou místní přírodu! Večer jsme věnovali v hotelu přípravě Rockyho, koupání, česání, fenování na příští velký den :-)

Po hektickém ránu, kdy zkolabovala doprava a veškeré příjezdové cesty k výstavišti, byly neprodyšně zacpané, jsme dorazili na místo, kde se nacházel náš kruh. Potkali jsme se tam s fandící výpravou z Čech, která nás přijela podpořit :-) Okolí kruhů pro retrievery bylo obklopeno nádhernými psi a jejich populárními chovateli, které jsem doposud znala jen z fotek a obdivovala jejich úspěchy!

Do kruhu s Rockym nastoupila jeho chovatelka Krisztina a byli opravdu úžasný pár! V kruhu mladých bylo celkem 43 psů! Krisztina s Rockym se stále probojovávali do úžšího výběru, až k našemu obrovskému nadšení získali třetí místo! Byl to nádherný zážitek! Děkuji ještě jednou Krisztině za profesionální předvedení Rockyho :-)

KCHLS Klubová & speciální výstava Humpolec - 12. - 13.5.2012

Tato výstava byla opravdu hodně úspěšná :-) Všichni pejskové, které jsem vystavovala, dopadli výborně. Náš Rocky a Max si odnesli nádherná umístění a získaná ocenění :-)


Bonett Bride To Dorado Blanco (Rocky)

12.5.2012 - Judge Mr. Richardson, V1 CAJC (z 15 psů), Klubový vítěz mladých, BOJ, Junior BIS

13.5.2012 - Judge Mrs. Richardson, V2 (z 13 psů)


Golden Countryside's Jewel General (Max)

12.5.2012 - Judge Mr. Richardson, VN1 (3 psi), BIS BABY

13.5.2012 - Judge Mrs. Richardson, VN2 (3 psi)


Kuba Misantos - bohužel nemáme žádnou fotečku

12.5.2012 - Judge Mr. Richardson, V

13.5.2012 - Judge Mrs. Richardson, V

 
Úspěchy psů, které jsem vystavovala CHS Misantos:

Egoiste de Bois de la Rayere "Irby"

12.5.2012 - Judge Mr. Richardson, V

13.5.2012 - Judge Mrs. Richardson, V

 

Brenda of Dream Team (matka naší Morgiana Misantos)

12.5.2012 - Judge Mr. Richardson, V1, BOV

13.5.2012 - Judge Mrs. Richardson, V2


3. International Dog Show - Dresden (Germany) 22.4.2012

V neděli, po závodech na Prokopově poháru, jsme vyrazily na výstavu do Drážďan. Tentokrát ne s manželem, ale s mou maminkou a dcerkou Lailou. Tím pádem i s pidi foťáčkem, o jehož schopnostech fotit v hale hodně pochybuji :-)

První nastoupil do kruhu Rocky ve třídě mladých, celkem 6 psů a tuto třídu k naší velké radosti vyhrál a získal titul Anw.Dt.Jug.Ch. VDH a stal se čekatelem junior šampiona Německa.

Druhá nastoupila do kruhu Meggie, do třídy pracovní, celkem 4 feny. Panu rozhodčímu se Meggie velmi líbila, ale také se mu líbila Happy od Lucky Srpové a tak nás poslal spolu běžet. A protože běhání v kruhu je pro Meggie stále trochu nuda, umístily jsme se na 2. místě, ale i to je velká radost :-) Získaly jsme titul Res.-Anw.Dt.Ch. VDH.

Rocky dále nastoupil do kruhu při volbě Junior BOB a vyhrál a to jsme ještě nevěděli, že toto není vše ;-) Za hodinu začaly v hlavním kruhu soutěže. My jsme nastoupili do soutěže s ostatními nejhezčími mladými všech plemen. Bylo nás celkem asi 40! V hlavním kruhu vybírali Junior Best of Group. Naše skupina VIII měla osm pejsků a s Rockym jsme vyhráli a postoupili do finále o Junior Best in Show! Rozhodčí vybíral od třetího místa a když jako poslední, tedy 1. místo zaznělo "golden retriever", byla jsem neskutečně šťastná! Byl to vrchol mých dosavadních výstavním úspěchů! Neskutečný zážitek :-)


Bonett Bride To Dorado Blanco (Rocky) - V1 Anw.Dt.Jug.Ch. VDH + Junior BOBJunior BEST OF GROUPJunior BEST IN SHOWA náš pohár :-)Morgiana Misantos (Meggie) - V2 Res.-Anw.Dt.Ch. VDH


Working Tests - Prokopův pohár 2012

V sobotu jsme se zúčastnili Prokopova poháru organizovaného Výcvikem retrieverů, který oslavil 10. výročí od svého založení. Rocky byl přihlášený do třídy juniorů s dalšími pěti pejsky a začínal dříve než Meggie. Ta byla přihlášena do třídy TOP společně s dalšími dvanácti pejsky.

Rocky byl moc šikovný a já byla s jeho pracováním moc spokojená. Ve finále získal skvělých 66 bodů z 80ti možných a umístil se na druhém místě ze šesti pejsků :-)

Meggie měla také úspěšný den. Především byla šťastná, že může cvičit a prcovat! Dělala disciplíny, které nikdy předtím nedělala. Ve finále získala stejný počet bodů jako Rocky :-) 66 bodů z 80ti možných a umístila se na 5. místě ze třinácti pejsků.


Rocky on Working Test
Meggie on Working Tests


Trénujeme na mezinárodní výstavu Drážďany

Trošku jsme trénovali postoje na výstavu do Drážďan :-)


Rocky                                                                                   Meggie


Krytí naší Meggie v chovatelské stanici Bonett Bride

Dne 31.3. a 2.4.2012 byla naše Meggie (Morgiana Misantos) nakryta nádherným psem Flopym (Bonett Bride Double Decker). Věříme, že krytí bylo úspěšné a v červnu se nám narodí štěňátka po těchto úžasných rodičích.

Více naleznete v sekci "Štěňátka"


Meggie - vyšetření očí

29.3.2012 jsem byla s Meggie na vyšetření očí u MVDr. Beránka. Oči má Meggie v pořádku bez dědičných vad :-) Mám velkou radost!

Výstava NITRADOG 3/2012

V pátek jsem vyrazila s kamarádkou Magdou a našimi čtyřmi pesany na výstavu do Nitry. Překvapením byla sobotní změna rozhodčích, kdy místo italského rozhodčího posuzoval slovenský rozhodčí, ale tento den získala Megginka svůj první CACIB titul, tak nám změna rozhodčího přinesla štěstí :-) Všichni čtyři pejskové (Meggie, Rocky, Kuba i Justin) získali moc hezký posudek :-) Detailní informace z výstavy najdete pod záložkou "výstavy" :-)

Morgiana Misantos CAC, CACIB                 Bonett Bride to Dorado Blanco V2                           Kuba Misantos V3        


Předrentgeny kyčlí, loktů a ramen našeho Rockyho

Ve čtvrtek 1.3.2012 jsem s Rockym navštívila ortopeda MVDr. Skalu v Praze za účelem rozluštění naší devítiměsíční hádanky, zda má nebo nemá Rocky v pořádku kyčle a lokty. Rocky potvrdil kvalitu své krve a svých předků a výsledky jeho kyčlí ukázaly 0/0, loktů také 0/0 a udělali jsme i rentgen ramen, kde je též vše v pořádku :-) Kdyby Rocky nespal v narkóze, dala bych mu z radosti celý věnec buřtů. Budeme doufat, že stejný názor a výsledky uslyšíme po 1 roce věku na oficiálních rentgenech.


Procházka na sněhu, 11.2.2012

Ač celou republiku zavaluje sníh už dlouhou dobu, my jsme se ho tento týden dočkali poprvé. Při teplotě 15 stupňů pod nulou, jsme vyrazili s Magdou a našimi psy Meggie, Miou a Rockym na procházku na pole, kde se fotilo za krásného sluníčka a zároveň i trochu cvičilo. Tady je výběr z mnoha nádherných fotek :-)

Meggie

Rocky


DUOCACIB Brno 4.-5.2.2012

Tato dvoudenní výstava byla velkým očekáváním pro většinu chovatelů, a to díky velmi prestižním rozhodčím Mrs. and Mr. Henessy z britské chovatelské stanice Rytzilyn. Pro nás skončila velmi úspěšně a velkým štěstím jsme se vraceli z této výstavy domů plni dojmů!


Bonett Bride to Dorado Blanco, VN1 4.2.2012                        Bonett Bride to Dorado Blanco, VN1 5.2.2012Morgiana Misantos, V2 res.CAC 4.2.2012                                 Morgiana Misantos, V1 CAC 5.2.2012      


Rocky (Bonett Bride to Dorado Blanco) na cvičáku (21,1,2012)

Rocky se šel po delší odmlce opět zdokonalovat ve svých retrívřích vlohách :-) Pod vedením Jindry Hermannové si oblíbil aportování dřevěné činky :-) Pár fotografií ze cvičení máme zde....


Mezinárodní výstava Nürnberg (DE) 14.1.2012

Meggie se vystavovala ve třídě pracovní a umístila se na 2. místě z celkového počtu 6ti fen s titulem Res Anw. D. Ch. VDH.V Nürnbergu jsem měla možnost vystavit krasavce Irbyho (Egoiste Du Bois De La Rayere), který působí v chovatelské stanici Misantos u Tondy a Ivy Míškových. Irby se nádherně předvedl, spolu jsme vyběhali ve třídě pracovní v celkové konkurenci 7 psů titul CAC, k němuž přibyly další tituly CACIB a BOB.


Národní výstava Brno - 7.1.2012

Meggie nastoupila na národní výstavě v Brně do třídy pracovní v celkovém poštu 5ti fen. Meggie vystavila kamarádka Magda a moc jí za skvělé předvedení děkuji :-) Spolu se umístily na 3.místě.