Novinky 2018

 

11.8.2018 - Klubová výstava Třeboň

Na tuto výstavu budu mít hodně vzpomínek! Velikou radost jsem měla ze všech výsledků, kterých jsme dosáhli, a to nejen Meggie, Ginny a Rocky, které jsem přihlásila, ale také Rockyho potomci.

Nejkrásnější zážitek byl pro mě ten, že se mnou po letech byla na výstavě Meggie! Byla nádherná, vůbec nevypadala na to, že by byla přihlášená do třídy veteránů. Výstavu si moc užívala, byla šťastná, že je tam s námi. Byla celou dobu navolno a obcházela všechny a říkala si o drbání. V kruhu jsme si vyběhaly známku Výborná 2.

Morgiana Misantos "Meggie" - třída veteránů - V2

 

Ginny je bez srsti, ale i přesto dosáhla skvělého výsledku, ze kterého mám velkou radost! Získala hodnocení výborná 2 a titul res CAC!

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - mezítřída - V2 res CAC


Rocky byl poprvé přihlášený do třídy čestné. Sice ani on není v plné srsti, ale i tak mu to moc slušelo! V závěrečkách jsme v Best in Show získali také vítěze BIS čestná!

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" - třída čestná - V1, vítěz BIS čestná

 
Na výstavě jsem předváděla také Rockyho syna Ravela Misantos "Harryho". Byla to jeho premiéra ve třídě šampionů a dopadli jsme skvěle - získali jsme titul res CAC!

Ravel Misantos "Harry" - třída šampionů - V2 res CAC

 

 

5.8.2018 - Plavání v Labi aneb jak zvládnout to hrozné horko

Našla jsem skvělé místo na břehu Labe, kde se můžou koupat psi a nikdo nenadává, navíc tam není zkažená voda jako v rybníkách. Všem psům se tam moc líbilo! :)

Megginka - Morgiana MisantosSofinka - Away from Sophia Dorado Blanco


Rocky - Bonett Bride to Dorado Blanco

 

Zarja - Volente Deo Princcess and the Pea


Ginny - Ginger Dorado Blanco

 

Violetta - Ice Fredina Agi

 

 

29.7.2018 - Bugatce a Rockymu se narodila štěňátka

Bugatce se narodilo sedm kluků a dvě holčičky, porod proběhl bez komplikací a Bugatka se o štěňátka krásně stará! Gratuluji chovatelce, některá štěňátka jsou ještě volná, koukněte na www.neposlusnestene.cz


 

14.7.2018 - Interdog Bohemia Mladá Boleslav

Výstava v Mladé Boleslavi už je naší letitou tradicí. Tentokrát jsem vyrazila na výstavu s Ginny - Ginger Dorado Blanco a poprvé jel na výstavu také její bráška - Garfield Dorado Blanco. Oba se narodili v prosinci 2016 mému Rockymu a mojí Zarje.

Přestože to byla pro Garfiho, a vlastně i pro jeho páníčky, úplně první zkušenost s výstavou, musím s velkým potěšením říct, že ji zvládl perfektně! V kruhu byl úžasný, nechal se ode mě skvěle předvést! Odnesli jsme si spolu známku výborná a třetí místo! Garfi se mi moc líbí! Je to mohutný a nádherně stavěný pes!

Stejně skvěle si vedla Garfiho sestřička, moje Ginny. Ta už má s výstavami více zkušeností a vždy se dostaneme do pořadí. Tentokrát jsme získaly ve velké konkurenci známku výborná a třetí misto!

Na výstavě byl také Frappuccino Dorado Blanco "Charlie", který se narodil mojí Sofince a Homerovi. Charlie je nádherný pes, na výstavách se opakovaně umisťuje na prvním místě a získal již několik titulů! Jsem na něj neskutečně pyšná!

Garfield Dorado Blanco "Garfi" - Výborný 3

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - Výborná 3

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" - Výborný 1 CAC

 

 

13.7.2018 - Zarja složila další zkoušku v dog dancingu 2. stupně!!

Zarja úspěšně složila zkoušku MD 2 na výborně!! Byla dnes skvělá a jsem strašně spokojená s našim výkonem!! Velkou pochvalu jsme dostaly také od naší trenérky Petry, moc si toho vážím :-)

Je to naše druhá zkouška 2. stupně složená na výborně. Nyní se chystám na třetí zkoušku, a to HTM2 a máme připravenou hudbu a napsanou zkoušku dokonce pro DWD3! Moc se těším na tréninky!


 

12.7.2018 - Rockymu a Nikolce se narodila štěňátka

Dvanáct štěňátek se narodilo Nikolce (Nicol Bohemian Gold). Kryli jsme po návratu z klubové výstavy z Humpolce a kryli jsme dokonce jen jednou bez překrytí. I přesto se narodilo nádherných šest kluků a šest holčiček! Nikolka zvládla porod naprosto skvěle bez komplikaci! Mám velkou radost :-)

30.6.2018 - Úspěšný víkend odchovů Dorado blanco!!!

Tento víkend byl ohromě úspěšný!! Hned tři odchovy, a to z vrhu E, F a G mi udělaly ohromnou radost!

Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" složila úspěšně obě zkoušky na Severočeském derby! Podzimní zkoušky složila v I. ceně a vodní zkoušky ve II. ceně! Je úžasná!


 

Frapuccino Dorado blanco "Charlie" získal na národní výstavě v Klatovech svůj další titul CAC!!! Velká gratulace! Charlie je opravdu nádherný pes!


 

A dotřetice měla obrovský úspěch Lucky - Galaxy Dorado blanco! Lucky se také zúčastnila národní výstavy v Klatovech a získala svůj první titul CAC! Mám z toho obrovskou radost! Lucky je krásná a tento titul si opravdu zasloužila!


 

23.6.2018 - Galaxy Dorado blanco "Lucky" složila OVVR

Lucky přijela na výcvikový tábor do Strmilova kde úspěšně složila zkoušky OVVR! Mám velkou radost! Lucky tím splnila poslední podmínku a stává se chovnou fenou :-) Gratuluji majitelům Havlovým!


 

20.6.2018 - Rocky a Connie mají devět štěňátek

Coca Cola Dorado Blanco a můj Rocky mají štěňátka. Narodilo se pět holčiček a čtyři kluci. Porod byl trochu komplikovaný a štěňátka se narodila císařským řezem, ale všichni jsou v pořádku a Connie se o ně krásně stará!


 

9.6.2018 - Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" složila podzimní zkoušky

Máme důvod oslavovat! :-) Melody se zúčastnila klubových podzimních zkoušek na Východočeském derby a úspěšně je složila ve II. ceně! S její majitelkou Luckou máme obrovskou radost! Melody se stává lovecky upotřebitelnou fenou a určitě to nebyly její poslední zkoušky. Má skvělé pracovní vlohy a věřím, že se bude lovecké stránce věnovat i nadále.

Zároveň tímto splnila poslední podmínku a stává se Šampionkou ČR a Šampionkou Chorvatska!

Jsem na ni moc pyšná! Je nejen krásná, ale i šikovná po pracovní stránce! Co víc si přát! :-)

 

9.6.2018 - Meggie má koupací den

Pořád koupeme a stříháme někoho na výstavy a Meggie jen kouká, tak jsem jí to dnes vynahradila. Vypadá nádherně holka moje, ani bych neřekla, že je ji 8 let :-)

 

 

 

2.6.2018 - Klubová výstava kolií a šeltií Humpolec

V sobotu jsem jela na klubovou výstavu do Humpolce, tentokrát ale ne s goldeny, ale s naší kolií Violettou - Ice Fredina Agi :-) Byl to zvláštní pocit, do Humpolce jsem vždy jezdila jen na klubové výstavy retrieverů a najednou všude samé kolie a nikoho jsem moc neznala. Připadala jsem si jako začátečník na výstavách! Naštěstí tam byly alespoň tři chovatelky kolií, které znám a pomohly mi Violettu trochu upravit a poradit s postojem.

Violetta začala dva týdny před výstavou strašně línat. Pustila skoro všechnu podsadu a tak mezi ostatními huňatými koliemi vypadala trochu poloviční :-D

Bylo velké horko a neměla jsem ani stan. Myslela jsem si, že přijedu a za hodinu zase odjedu s VéDéčkem a bude hotovo. S VéDéčkem jsem sice odjela, ale až po čtyřech hodinách :-D Posuzování bylo poněkud pomalejší! Každopádně i tak mám radost, jak to Violettě slušelo. Doma na zahradě si ani neuvědomuji, jak nádhernou kolii doma máme! Jsem na ni moc pyšná! Povedlo se nám také projít bonitací a až na užší hrudník a srst v línání máme celý posudek nádherný! Mám velkou radost :-)


Ice Fredina Agi "Violetta" - třída otevřená - VD

 

 

26.5.2018 - Speciální klubová výstava Chlumec nad Cidlinou

Poprvé se konala klubová výstava v Chlumci nad Cidlinou a posuzovala na ní velká ikona goldenního světa - Lynn Kipps. Už před šesti lety jsme byli na výstavě, kde posuzovala psy, to byl ještě Rocky ve třídě mladých a skončil tenkrát ve velké konkurenci druhý! Moc jsem se na tuto výstavu těšila a byla na posuzování Lynn moc zvědavá! Musím říct, že Lynn je velká dáma s velkým srdcem! Byla velmi milá, vstřícná, usměvavá a přátelská k nám všem. Se všemi se ochotně fotila, povídala si a nakonec nám dala i dárek! Její vlastní fotografii, kterou jsme si nechali od ní podepsat! Byl to pro mě opravdu velký zážitek!

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" - třída šampionů V3

 

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - mezitřída - V3, rozhodčí Mrs. Christine Ashton

 

Velkou ctí bylo ocenění, které udělila Lynn Kipps Rockyho synovu Harrymu! Vyhrál třídu otevřenou, stal se nejlepším psem - vítězem speciální výstavy a na závěr získal titul BOS! Měli jsme všichni velkou radost!

Ravel Misantos "Harry" - třída otevřená, V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS

 

17.-20.5.2018 - Výcvikový pobyt Strmilov

Nemohla jsem si nechat ujít květnový výcvikový pobyt ve Strmilově! Jezdím sem se svými psy od úplného začátku a vždy je to neskutečný relax. Okolní příroda je překrásná a terény pro výcvik jsou perfektní!

Letos jsem jela na výcvik s Ginny, ještě nikdy necvičila se zvěří a tak jsem vůbec nevěděla, co od toho můžu čekat. Musím přiznat, že jsem vůbec nečekala takovou chuť pro práci a vůbec žádný problém s jakoukoli zvěří! Ginny mě opravdu mile překvapila :-)


Ginger Dorado blanco "Ginny"

 

Na tento prodloužený víkend jsem vzala také Rockyho a Zarju. Rocky oslavil zrovna 7. narozeniny! Myslím, že pro něj byl ten nejlepší dárek, Rocky to tam strašně miluje! Všechno nejlepší Rockýsku!!!

Rodinka u Komorníku - Zarja, Ginny a Rocky

 

 

12.-13.5.2018 - Klubová výstava Humpolec

Skvělé výsledky jsme měli na klubové výstavě v Humpolci, kam jsem vzala Sofinku, Ginny a Rockyho.

Také jsem se moc těšila na sobotu na soutěž chovatelské skupiny, do které jsem přihlásila mou CHS Dorado blanco. Na výstavě bylo pět mých odchovů a moc jim děkuji za to, že se se mnou soutěže zúčastnili a čekali v horkém dni až do dlouhých odpoledních hodin! V soutěži bylo několik významných chovatelských stanic! K mé obrovské radosti se nám to povedlo a DORADO BLANCO soutěž vyhrálo!!!

BEST IN SHOW - CHOVATELSKA SKUPINA 1. MÍSTO!!


Zleva: Ginger Dorado blanco, Away from Sophia Dorado blanco, Galaxy Dorado blanco, Ejoy the Life Dorado blanco a Frappuccino Dorado blanco

 

12.5. Away from Sophia Dorado blanco "Sofie", třída pracovní (8 fen) - V2 rec CAC!

 

12. + 13.5.2018 - Ginger Dorado blanco "Ginny" - mezitřída (So 14 fen, Ne 10 fen) - V3, V3

 

Bonett Bride to Dorado blanco "Rocky" - třída šampionů (So 5 psů, Ne 4 psi) - V2 res CAC, V1 CAC

 

Na výstavě měla nádherný úspěch také Melody - Enjoy the Life Dorado blanco. V sobotu získala titul res CAC a v neděli vyhrála třídu šampionů a získala CAC! Splnila tím poslední podmínku pro získání klubového šampiona KCHLS!

Na výstavě také převzala cenu za nejlepší fenu roku v soutěži ANKA CUP! Gratuluji Lucko!!!

Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" - třída šampionů - V2 res CAC, V1 CAC
Nejlepší fena roku - ANKA CUP!


 

10.5.2018 - Meggie slaví narozeniny

Meginka moje milovaná slaví dnes osmé narozeniny! Stává se tak veteránkou, ale vůbec na to nevypadá. Je stále plná energie a vesele lítá po zahradě, štěká a hraje si s ostatními psy! Na to, jaké zdravotní komplikace ji poslední rok potkaly, je úžasné, že je na tom tak dobře. Veteránkou je jen věkem, tělem a duší je stále mladice :-)

Když jsem pro ni vybírala v psích obchodě hračku, kachna byla jasná volba. Ty bude mít vždycky nejraději, i když tahle je jen plyšová.


 

6.5.2018 - Jeden moc povedený den 

Užili jsme si nádherný den u Velkého Dářka, kam jsme jeli navštívit naše přátele a Ravela Misantos - Harryho. Plánovali jsme už předem, že půjdeme trochu cvičit a já ani chvilku nepřemýšlela, že bych vzala někoho jiného, než Meggie. Věděla jsem, že bude moc šťastná, když ji vezmu na výlet a o to víc, když zjistí, že bude nosit zvěř a plavat v rybníku :-)

Meggie byla opravdu nadšená! Přestože dlouho necvičila, udělala skvělou dohledávku, vlečku srstnaté i kachnu z hluboké vody. Moc si to uživala a já s ní! Byl to moc povedený den!


Meggie - téměř 8 let :-)


 

 


5.5.2018 - Chystáme se na výstavu

Přihlásila jsem Ginny, Rockyho a Sofinku na klubovou výstavu do Humpolce a tak začaly přípravy. Ginny moc prokoukla :-)

Ginger Dorado Blanco - 15 měsíců

 

 


1.5.2018 - Charlie složil psí maturitu

Frappuccino "Charlie" se zúčastnil výcvikového pobytu ve Strmilově a na závěr se zúčastnil zkoušek OVVR pod záštitou KCHLS. Charlie ukázal, že je nejen krásný, ale také šikovný a jako jediný pes složil zkoušku s plným počtem bodů!! Je to úžasné!

 

 

 

29.4.2018 - Po delší pauze zase zpátky

Máme za sebou stěhování, bylo to trochu náročné, ale zvládli jsme to a celá smečka je na novém místě moc šťastná! Všichni si rychle zvykli, řádí na zahradě, kterou hned po několika dnech ozdobili dírami a také vykopali pár keřů, které se jim asi nelíbily. Uvidíme jak budou pokračovat :-) Hlavně, že jsou šťastní a my s nimi.

Během našeho stěhování se událo několik věcí, které bych nerada nechala bez povšimnutí a tak je tady, i když s časovým zpožděním, musím zveřejnit :-)

 

10.4. Oslavil Vrh D své 3. narozeniny

Ještě jednou všechno nejlepší Kvinko, Kirunko, Amy, Oslo, Archi, Davi, Seppo, Monty a Dasty! Děkuji všem páníčkům za péči o ně, za zprávy a fotky, které mi posíláte a za lásku, kterou jim věnujete!

 

 21.4. Oslavil Vrh F své 2. narozeniny

Také Belle, Amber, Meggie, Charliemu, Rockymu, Amigovi a Nikovi přeji ještě jednou i tady všechno nejlepší k narozeninám! Přeji hodně zdraví a štěstí, lásku už máte doma od svých úžasných páníčků, kterým za to moc děkuji!


 

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody"

Melody se zúčastnila několika výstav a měla velké úspěchy! Zároveň se stala vítězkou Anka cup v kategorii nejlepší pes/fena roku 2017!!

12.4.2018 - Vítězka Anka Cup  v katerogorii nejlepší pes/fena roku 2017

8.4.2018 - CACIB Chemnitz (DE), V1, Anw.Dt.Ch.VDH

24.3.2018 - Národní výstava Swiebodzice (PL), V1, CWC, Nejlepší fena, BOS!

 

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie"

Charlie se také zúčastnil několika výstav a i on měl nádherné úspěchy, na které jsem jako chovatatelka velmi pyšná :-)

21.4.2018 - MVP České Budějovice, V1 CAC

8.4.2018 - DUO CACIB Nitra, V1 CAC

 

 

 

4.3.2018 - Procházka

Jednou jsem zase vzala na procházku foťák a udělala pár fotek. Je na nich vidět, jak jsou všichni štastní, když mohou lítat venku na poli, chodíme tam moc rádi.

Ginny se na procházkách ráda drží táty Rockyho

moje láska Meggie - skoro veteránka, ale vůbec na to nevypadá:

Šťastná Violetta a vysmátá Sofinka

A ještě Zarja

 

 


19.2.2018 - Seminář o předvedení psa na výstavě a úpravě srsti

Moc si vážím toho, že jsem byla pozvána abych vedla seminář o výstavách a o úpravě srsti psa před výstavou. Seminář se bude konat v sobotu 31.3.2018 v Blahuňově u Chomutova. Dopolední část semináře bude o úpravě srsti psa před výstavou, odpolední část bude zahrnovat trochu výstavní teorie a také samotný handling psa.

Správná úprava srsti a předvedení psa na výstavě zásadně ovlivní výsledné hodnocení, je tedy dobré vědět jak se na výstavu připravit a na co se zaměřit.

Cena pro účastníka se psem je 500Kč a pro účastníka bez psa je 300Kč. Organizátor semináře je Iveta Katrevová a pro více informaci a pro přihlášení ji můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 724 125 390.

Moc se na tento seminář těším! :-)


 

10. - 11.2.2018 - DUOCACIB Nitra (SK)

Hned týden po skvělém úspěchu na výstavě v Brně, jsem s Ginny vyrazila na další výstavu, tentokrát do Nitry na Slovensku. Po oba dva dny byla ve třídě mladých velká konkurence 12 fen. Ginny se předvedla opět moc pěkně a mám velkou radost i z toho, jak nádherně v kruhu běhá! V pohybu je opravdu moc krásná!

První den získala Ginny hodnocení výborná 4 a druhý den se dostala do užšího výběru a získala známku výborná. Mám z ní radost!


 

Na výstavě měla úžasný úspěch Ginny nevlastní sestřička Melody - Enjoy the Life Dorado Blanco. Melody se vystavovala oba dny ve třídě šampionů a získala po oba dva dny tituly CAC a res CACIB! Stává se tak čekatelkou šampiona Slovenska :-)

Také Rockyho syn Ravel Misantos měl na výstavě velký úspěch, kdy první den získal hodnocení V3 a druhý den tituly res CAC a res CACIB!

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody"                         Ravel Misantos "Harry"               

 

 

5.2.2018 - Zarja složila zkoušku z Dogdancingu

Mám velikou radost, že jsme se Zarjou zahájily "dvojkové" zkoušky takovým úspěchem a složily zkoušku DWD2 na výborně! Děkuji moc naší skvělé trenérce Petře Malé!


 

 

3.2.2018 - DUOCACIB Brno

Velký den pro moji Ginny! Poprvé na velké výstavě! Naposledy jsem ji vystavovala před půl rokem na klubové výstavě v Třeboni, ale nikdy nebyla na velké výstavě a už vůbec ne v hale. Byla jsem zvědavá jak toto nové prostředí zvládne. Měla jsem velkou radost, že se v hale nebála a v kruhu se hezky předvedla. V jednu chvíli se lekla, když jsme v kruhu duply v běhu na kanál, ale i tak to zvládla vše skvěle a k mé obrovské radosti se umístila ze 14 fen na druhém místě! Jsem na tu mojí holčičku moc pyšná, vyrostla z ní krásná fena!

 

Ginger Dorado Blanco - 13 měsíců 

  


 

27.1.2018 - Vio má narozeniny

Naše Violetta, Ice Fredina Agi, oslavila třetí narozeniny. Je to naše kolie s duchem retrievera! Všichni ji máme moc rádi a  přejeme jí hlavně zdraví a spoustu psích lumpáren v naší smečce :-) 

Takhle Vio vypadala, když jsme si ji přivezli 

 

27.1.2018 - Trénujeme na zkoušky v dogdancingu

Chystám se se Zarjou na další zkoušku z dogdancingu. Poté, co Zarja získala titul Master of Dogdancing 1. stupně, se chystáme na dvojky. Čeká nás zkouška DWD 2 a pilně na ni trénujeme.


 

20.1.2018 - Skvělé zdravotní výsledky Easyho dcery

Jeden den po smrti mého Easyho jsem obdržela úplně první zdravotní výsledky od jeho potomků. Alisa Aurea Sidera byla na rentgenech a výsledky jsou skvělé! HD A/A, ED 0/0!


 

 
19.1.2018 - Sbohem Easy 

V pátek 19.1.2018 náhle odešel náš Easy. Všichni jsme touto zprávou zdrceni a těžko se s tím smiřujeme. Děkujeme všem za podporu, za slova útěchy a za vzpomínku, kterou Easymu věnovali na jeho cestě za duhový most.

Right Hunter Show Leader "Easy", 17.4.2015 - 19.1.2018

 

 


13.1.2018 - Výstavní úspěchy odchovů Dorado Blanco

V sobotu 13.1. se dvě děti Dorado Blanco rozjeli na různé strany, aby se zúčastnili prvních výstav toku 2018.

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" jela na výstavu do Německa na CACIB Nürnberg. Ve třídě šampionů bylo šest fen. Melody měla velký úspěch a vyhrála! Získala tak svůj první titul Anw. Dt. Ch. VDH a stává se čekatelkou německého šampiona krásy! Teď bude muset její panička Lucka jezdit do Německa častěji ;)

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" se vydal druhým směrem, konkrétně na výstavu do Brna. V mezitřídě bylo pět psů. Charlie se paní rozhodčí Ingrid Grill moc líbil a tuto třídu vyhrál! Získal tak svůj první titul CAC a stává se čekatelem šampiona ČR!


Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" - V1, Anw. Dt. Ch. VDH


Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" - V1 CAC

 

 

1.1.2018 - Nový rok v CHS Dorado Blanco :)

Další úžasný rok s mými čtyřnohými miláčky je za námi a opět mám na co vzpomínat a na co být pyšná! Chtěla bych také poděkovat majitelům retrieverů, kteří vyrostli v mé chovatelské stanici a v nových domovech jsou obklopováni péčí a láskou. Někteří z nich se také věnují výcviku, zkouškám a výstavám a jejich výsledky jsou fantastické! Také "děti" po mých psech, Rockym a Easym mají skvělé zdravotní výsledky a nemalé úspěchy na poli pracovním i výstavním, jsem na ně všechny neskutečně pyšná! Děkuji tedy tímto všem páníčkům za jejich péči, lásku, píli a skvělou prezentaci jak jména Dorado Blanco, tak i kvalit odchovů po Rockym a Easym.

Zde malé shrnutí těch nejúžasnějších momentů v CHS Dorado Blanco:

1/2017 - Sofinka získává na národní výstavě v Brně titul BOB a v závěrečných soutěžích BIG 5 v FCI VIII. skupiny

2/2017Ginger Dorado Blanco - Ginny, sladká dcerka Rockyho a Zarji zůstává u nás doma

3/2017 - Zarja se po mateřské dovolené vrací k dog dancingu a skládá MD1 na výborně

4/2017 - Easy a jeho nezapomenutelný úspěch na mezinárodní výstavě v Praze, kde získal titul CAC, CACIB, BOB, BIG1 a BOD a druhý den res BIS!!! Brzy po tomto úspěchu přichází dalsí obrovský úspěch, tentokrát na mezinárodní výstavě v Budějovicích, kde Easy získává titul CAC, CACIB a BOB, na závěr ještě BIG2!!! A ještě jeden úspěch do třetice - Easymu se podařilo v dubnu složit loveckou zkoušku - klubovou zkoušku vloh!

4/2017 - Melody - Enjoy the Life Dorado Blanco se stává junior šampionkou ČR!

5/2017 - Easy složil klubové podzimní zkoušky! Stává se také šampionem ČR

5/2017 - v méCHS se Sofince narodil vrh CH :)

6/2017 - Easy získává na mezinárodní výstavě v Chorvatsku další nádherné tituly: CAC, CACIB, BOB a BIG1!!!

6/2017 - skvělé zdravotní výsledky kluků z vrhu F: Frappuccino Dorado Blanco a Forest Gump Dorado Blanco mají zrentgenované kyčle a lokty, oba s výsledky HD A/A, ED 0/0!

8/2017 - Ginny složila zkoušky OVVR!

8/2017 - Forest Gump Dorado Blanco - Amigo získal na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavy titul CAC a stává se junior šampionem ČR!

9/2017Zarja složila klubové podzimní zkoušky a stává se tak šampionkou ČR!! Následně měla nádherný úspěch na mezinárodní výstavě na Slovensku, kde získala 2x titul CAC a 1x CACIB a stala se šampionkou SK!

9/2017 - Frappuccino Dorado Blanco - Charlie získává již třetí titul CAJC a stává se junior šampionem ČR! 

11/2017 - Zarja měla obrovský úspěch na Světové výstavě v Lipsku, kde se ve velmi silné konkurenci třídy šampionů umístila na třetím místě!!!

11/2017 - Zarja splnila na výborně poslední zkoušku čtvrté divize a získala titul Master of Dog Dancing 1. stupně!!

11/2017 - Coca-Cola Dorado Blanco - Connie složila klubové podzimní zkoušky a získala titul CACT!

12/2017 - Ginny rentgenové snímky ukázala skvělé výsledky!!! HD A/A, ED 0/0 a OCD ramen negativní!

V minulém roce jsem bohužel dostala i jednu velmi smutnou zprávu, kdy odešla za duhový most sestrička mojí Sofinky a dcera mé Meggie Away from Atlanta Dorado Blanco. Týnuška podlehla v nedožitých pěti letech zákeřné rakovině. Nikdy na ni nezapomenu.