Kit Kat Dorado Blanco "Kit"

 

  • Narozen: 28.5.2020
  • Majitel: Eva Kavinová, Jablůnka nad Bečvou

 

28.5.2021 - Kit slaví 1. narozeniny

Chtěla bych popřát Kitovi všechno nejlepší k narozeninám!! Ať je zdravý pes a ať si dál užívá krásný psí život se svými páníčky v nádherné přírodě, kde bydlí! Kit oslavil narozeniny výšlapem na Sněžku! A samozřejmě nakonec nechyběl ani dáreček! Moc děkuji za fotky :)

 

25.1.2021 - Kit si užívá sněhu

Dostala jsem fotky Kita jak si užívá sněhu! Moc děkuji páníčkům Kita, že mi stále posílají fotky a píšou jak se Kitovi daří! Strašně moc si toho vážím, že s námi zůstávají v kontaktu a že mohu díky tomu vidět, jak Kit roste a jak se mění! Opravdu moc děkuji!

24.12.2020 - Kit slaví první Vánoce

Děkuji za krásnou vánoční fotku Kita! Přejeme mu krásné a pohodové první Vánoce :)

 

 

 

27.11.2020 - Kit oslaví půl roku

Zítra oslaví Kit půl roku a páníčci mu připravují malou párty :) Dostala jsem nové fotky a musím říct, že příroda a okolí, kde Kit žije, je překrásná!

 

6.11.2020 - Kit jako plyšový medvídek

Toto je nádherná fotka a Kit mezi ty plyšové medvídky opravdu patří! 

 

24.9.2020 - Kit a jeho nádherné fotky

Dostala jsem od Kita nové fotky! On je pořád tak roztomilý!!! 

 

26.8.2020 - Kit a jeho nádherná rodinka!

 

26.8.2020 - Kit tři měsíce

Kitovi budou za dva dny tři měsíce. Má se dobře, roste a je spokojený. Brzy se půjde podívat do psí školky a pohrát si se psími kamarády.

 

27.7.2020 - Kit a jeho kamarád

Kit měl doma návštěvu, o týden staršího švýcarského ovčáka. Moc hezky si spolu vyhráli :)

 

25.7.2020 - Kit v novém domově

Dostala jsem fotky Kita v jeho novém domově! Ze všech štěňátek odjel úplně nejdál, a to až k Valašskému Meziříčí. Cestu ale prý zvládl úplně skvěle. Je to velký pohodář, doma si užívá pozornosti celé rodiny a dokonce je z něj i pomocník :)

 

 

A takový je Kit pomocník :D

 

16.7.2020 - Poslední fotky u nás

Štěňátkům jsem udělala ještě poslední fotky u nás. Za pár dnů začnou odcházet do svých nových domovů. Bude se nám po nich stýtkat, jsou všichni úžasní a je s nimi hrozná legrace :)

Kit poslední dny u nás:

 

16.7.2020 - Postoje v 7. týdnu

 

 

13.7.2020 - Hraní a blbnutí na zahradě 

Štěňátka čím dál tím více milují naši zahradu a dost hlasitě to dávají najevo když jsou zrovna doma. Snažíme se mít je venku co nejvíce. Už jsem se rozloučila s několika kytičkami (např. levandule už není). Kus trávníku už je také zlikvidovaný, neuvěřitelné jak ho ničí, vytrhávají kusy drnů a strašně je to baví. Já se snažím trávník bránit jak se dá, ale jsou v přesile :D Pod tújemi máme díry a ještě na několika dalších místech. Další zábavou je tahání černé folie, kterou máme pod kačírkem a kůrou jako ochranu pod plevelem. No bude ta naše zahrádka, po odchodu této demoliční čety, potřebovat dát trochu dohromady.

Udělali jsme pár fotek, ale je to čím dál tím víc náročné je vyfotit. Nejsou chvíli v klidu a jakmile vidí, že jsme u země s foťákem, útočí na nás a snaží se sežrat jak foťák, tak naše vlasy :D Pár fotek se nám ale společnými silami povedlo udělat.

 

Kit:

 

 

 

11.7.2020 - Postoje štěňátek v 6ti týdnech

Štěňátka byla na stole poprvé a moc je to bavilo, samozřejmě, že kvůli tomu sýru, co tam dostali a sápali se na stůl znovu a znovu. Jsou opravdu nádherní! Na fotkách je jim 6 týdnů a 1 den a musím říct, že jsem ze všech opravdu moc nadšená!

Kit / 6 týdnů:

 

 

28.6.2020 - Čtyři týdny

Štěňátkům jsou čtyři týdny a tři dny. Většinu času přes den tráví venku, velmi rychle si tam zvykli, jsou tam moc spokojení a řádění venku je moc baví. Učí se překonávat různé terény, učí se chodit venčit na travičku a vnímají okolní svět.

Všem jsme udělali několik fotek, je na nich vidět, jak se každý týden mění a rostou.

 

 

 

 
15.06.2020 - Nové fotky ve 2,5 týdnech

Štěňátka jsou nádherná! Nemohla jsem odolat a udělala jsem další fotky :-) Jedna krásnější než druhá! Tady jsou fotky Kita: 

 

 
08.06.2020 - Štěňátkům je 11 dní

Štěňátkům je 11 dní, už se jim otevřela očička, ale moc si je ještě neužijeme, protože stále spí. Kit také :)

 

04.06.2020 - Štěňátkům už je 1 týden!
 

Týden starý Kit:

 


 
28.5.2020 - Ginny se narodilo 7 štěňátek, mezi nimi i Kit