JCh CZ, Coca-Cola Dorado Blanco "Connie"

 

  • Narozena: 17.8.2014
  • Majitel: Petra Poláková, Jiříkov
  • Zdraví: HD A/A, ED 0/0
  • Výstavy: JCh ČR, čekatelka Ch CZ, 4x CAJC, 1x BOJ, 1x BOB, 2x CAC
  • Lovecké zkoušky: OVVR, PZ CACT a CCT!

 

 

18.11.2017 - Connie získala titul CACT na svých prvních zkouškách

Connie se zúčastnila svých prvních loveckých zkoušek, a to klubových podzimních zkoušek ve Štěpánově u Olomouce. Connie pracovala po celou dobu zkoušet perfektně a díky svému fantastickému výkonu získala titul CACT, CCT a stala se i vítězkou zkoušek!! Obrovská gratulace majitelům Polákovým, kteří mají na úspěchu Connie velký podíl díky píle a pravidelnému výcviku!


 

 

28.5.2016 - Nord Bohemia Canis Litoměřice

Connie získala na výstavě svůj druhý titul CAC! Jsem na ni moc pyšná! :)

 

Coca-Cola Dorado Blanco - CAC

 

23.4.2016 - Mezinárodní výstava České Budějovice

Connie získala na výstavě svůj první titul CAC a stává se tak čekatelkou šampiona ČR

 

Coca-Cola Dorado Blanco - CAC

 

29.8.2015 - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

Skvěle jako vždy se Connie předvedla také na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavy. Získala svůj již čtvrtý titul CAJC. Connie bude mít teď chvíli výstavní pauzu, dokud nedosáhne věku 15 měsíců a bude se moci posunout do mezitřídy :-)

Coca-Cola Dorado Blanco - CAJC

 

 

28.8.2015 - OVVR Strmilov

Connie nastoupila na "psí maturitu" po výcvikovém týdnu ve Strmilově. Se svojí paničkou jsou úžasně sehrané! Connie je moc šikovná a zkoušky složila na plný počet bodů! Mám velikou radost :-)

Coca-Cola Dorado Blanco - 12 měsíců - OVVR a plný počet bodů :-)

 

22.8.2015 - Klubová výstava Třeboň

Coca Cola Dorado Blanco "Connie" získala na výstavě svůj třetí titul CAJC a také BOJ. Dokončila tak titul junior šampionka ČR :-) Moc gratuluji!!!

Dcera Sofinky a vnučka naší Meggie: Coca-Cola Dorado Blanco - CAJC, BOJ

27.7.2015 - Klubová výstava RK Horka nad Moravou

Connie nastoupila do třídy mladých do velké konkurence, bylo zde celkem 14 fen. Connie neměla s sebou své oblíbené pamlsky do kruhu, takže to byla trochu práce, ale podařilo se!!!! Connie vyhrála první místo a titul CAJC!!! Další radost pokračovala, když jsme nastoupily s nejkrásnějším mladým psem o titul BOJ a vyhrály!!! Connie pokračovala a nastoupila o titul BOB, kde už ji vystavovala její panička, neboť já jsem šla do kruhu také se Zarjou. A sen se stal skutečností!!!! Connie vyhrála ve svých 11ti měsících BOB!!!!! Je to překrásný pocit, jsem hrozně moc šťastná! Moc gratuluji majitelům Connie! :-)

Coca-Cola Dorado Blanco - třída mladých, V1 CAJC, BOJ, BOB

 

18.7.2015 - Národní výstava Mladá Boleslav

Na výstavě dosáhla Connie velkého úspěchu! Nastupovala ve věku 9 měsíců do velké konkurence třídy mladých, kde bylo celkem 17 fen. Adélka Connie vystavuje moc hezky a vyběhaly si krásné 3. místo! Moc gratuluji :-)

Coca-Cola Dorado Blanco - V3

 

30.5.2015 - Klubová výstava RK Konopiště

Této výstavy se zúčastnila Coca-Cola Dorado Blanco "Connie", dcera Irbyho a naší Sofinky (Away from Sophia Dorado Blanco). Nastoupila jako nejmladší ve třídě mladých, kde byla obrovská konkurence - celkem 20 fen!!!! Connie vystavovala poprvé sama její panička Adélka a zvládly to perfektně! Nádherně jim to spolu jde a nebyla na Adélce vidět vůbec žádná nervozita! Po dlouhém posuzování se rozhodovalo mezi fenami s hodnocením "výborná" a nemohla jsem nekřičet štěstím, když vyhrála právě Connie a získala tak první titul CAJC!!! Bylo to neskutečný!!! :-) Jsem strašně moc šťastná a moc gratuluji majitelům Connie k tak obrovskému úspěchu!

Coca-Cola Dorado Blanco - třída mladých, V1 CAJC

 

2.5.2015 - CACIB Praha

Connie se vytavovala v Praze ve třídě dorostu, kde byly celkem 4 feny. Paní rozhodčí se moc líbila a získala si tak nádherné hodnocení a první místo :-)

Moc gratuluji majitelům!

Coca-Cola Dorado Blanco - třída dorostu, VN1

 

8.2.2015 - DUOCACIB Brno

Po náročné zasněžené cestě do Brna, jsme všichni společně dorazili na výstavu. Connie byla v takové hale poprvé a byla vážně strašně moc šikovná! Do kruhu šla se mnou, to jí bylo trochu divné, protože je na svou paničku Adélku dost fixovaná, ale zvládla to i tak na jedničku! Přestože byla ve třídě štěňat sama, vysloužila si od pana rozhodčího překrásné hodnocení: velmi velmi velmi nadějná 1! :-) Všichni jsme byli moc šťastní!

Coca-Cola Dorado Blanco - třída dorostu, VN1

 

7.2.2015 - Společná procházka v Bašti

Connie přijela od Rumburka na návštěvu před plánovanou výstavou. Trochu jsem ji ostříhala, ale byl to opravdu velký výkon :-D Zašli jsme všichni i na společnou procházku. Connie ukázala, že je celá babička Meggie při hrabání myšších děr :-) Tady pár fotek z procházky:

         

Vlevo Connie, uprostřed maminka Sofie, vpravo babička Meggie :-)     Connie umí skvěle hrabat myši :-)

 

 

6.2.2015 - Velké přípravy na první výstavu :-)

Connie se začala poprvé připravovat na svou první výstavu. Koupání proběhlo výborně, byla moc šikovná! A pak už nastala opatření pro uhlazení jejího medvědího kožichu... a vypadalo to nějak takto :-D

 

 

21.12.2014 - Jedna Vánoční Connie :-)

 

13.12.2014 - Tříměsíční Coca-Cola na soutěži

Coca-Cola alias Conie se se svou úžasnou paničkou Adélkou zúčastnila místní soutěže pro pejsky. Nastoupila ve třídě juniorů, která byla určena pro psy do 10ti měsíců. Connie se coby nejmladší účastník umístila na fantastickém třetím místě z celkového počtu 12 juniorů! Jsme s maminkou Sofinkou na Connie moc pyšné! :-)

 

Connie a Adélka terénují postoj a jsou strašně šikovné!!!!

 

 

Connie se svou paničou Adélkou :-)

 

 

Connie - 9 týdnů

 

Connie v 8 týdnech se svým psím kámošem Arnym :-)

 

Connie v novém domově :-)

 

 Connie ještě jako miminko u nás :-)

 

7. týdnů

 

Fotky v necelých 6ti týdnech :-)

 

5 týdnů

3 týdny

3 dny :-)