Novinky 2019

 

16.1.2019 - Rockyho dcera Gaya ma skvělé zdravotní výsledky

Gaya Apraxia Felon, dcera mého Rockyho a Demi Moore Apraxia Felon, obdržela od MVDr. Šebka skvělé výsledky rentgenů, HD A/A, ED 0/0 a OCD negativní! Moc gratuluji! Je to již 36. potomek mého Rockyho se skvělými výsledky kloubů! Jsem opravdu šťastná!

 

 

15.1.2019 - Novoroční setkání s přáteli

Až nyní jsem se dostala k fotkám, které jsme pořídili na novoročním setkání s Výcvikem retrieverů. Byla to moc prima akce kde se sešlo kolem šedesáti retrieverů. Na pětikilometrové procházce jsme plnili úkoly, a to jak psi, tak i páníčci. Moc jsem si ten den užila a Meggie a Rocky se mnou :-)


 

10.1.2019 - Dobby poprvé v práci

Dobby se byl se mnou podívat v práci. Všichni ho moc chtěli vidět a tak jsem jela do práce jen na půl dne, aby to pro něj nebylo tak náročné a pro mě také. Bála jsem se, že bude lítat po kanceláři a všude čůrat, ale opak byl pravdou. Loužičky jsme dělali poctivě venku a v kanceláři ležel převážně na pelíšku u mého stolu a hodně spal. Od všech se nechával drbat a hladit a nikoho se nebál, měla jsem radost, že byl tako šikovný.

 

2.1.2019 - Dobby a jeho první dny u nás

Dobby je u nás třetí den a je úžasný. První dva dny téměř celé prospal, vůbec neplakal a zvládá to skvěle. Jeho babička Zarja se ho ujala a stará se o něj, jakoby byl její vlastní :-) Dobby ji má také moc rád a hodně se jí drží, a to jak venku, tak doma. Skvěle ho ještě přijaly Ginny (jeho teta) a Violetta. Hezky si s ním hrají. Ostatní ho spíš ignorují.

první hodiny u nás doma


 

 

 
1.1.2019 - Nový rok v Dorado Blanco

Rok 2018 nebyl úplně jednoduchý. V lednu odešel můj milovaný Easy, bylo to moc těžké. Zůstává ale stále v našich srdcích a našich vzpomínkách. Chtěla bych zde ale zavzpomínat především na to hezké, na to co se povedlo nám, našim odchovům a jejich páníčkům :-)

Po celý rok měli moji psi i naše odchovy nádherné výstavní i pracovní úspěchy! Chtěla bych zavzpomínat na ty největší :-)

prosinec 2018 - V naší chovatelské stanici máme nové štěňátko. Je to Dumbledore Maybe Angels, syn Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" a vnuk mojí Zarji, věřím, že u nás bude šťastný a naše smečka ho přijme mezi sebe bez problemů. Strašně se těším až budu pozorovat, jak se malý Dobby vyvíjí a dospívá. Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" získal na mezinárodní výstavě v Praze letošní devátý titul CAC!

listopad 2018 - Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" má štěňátka, čtyři pejsky a dvě holčičky.

říjen 2018 - Zarje se narodil vrh "I", čtyři nádherná štěňátka! Ginger Dorado Blacno "Ginny" získala svůj druhý titul CAC! Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" získal v říjnu rovnou dva tituly CAC, oba na slovenské dvoudenní výstavě v Bratislavě.

září 2018 - Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" složil klubové vodní zkoušky

spren 2018 - Ginger Dorado Blanco "Ginny" vyhrála svůj první titul CAC a stává se tak čekatelkou šampiona krásy ČR! Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" vyhrál třídu čestnou na klubové výstavě a dokonce první místo v Best in Show čestná. Nesmím také zapomenou na skvělé výsledky Chocolate Dorado Blanco "Čiki", dcery mojí Sofinky z vrhu "CH", která má hodnocení rentgenových snímků HD A/A a ED 0/0.

červenec 2018 - Volente Deo Princess and the Pea "Zarja" složila další dvojkovou zkoušku v Dogdancingu na výborně, tentokrát MD2!  Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" získal letos již šestý titul CAC! Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" složila úspěšně další klubové zkoušky, a to jak podzimní, tak i vodní! 

červen 2018 - Galaxy Dorado Blanco "Lucky" úspěšně složila zkoušky OVVR! V červnu také získala svůj první titul CAC a stává se tak čekatelkou českého šampiona krásy! Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" získal další titul CAC, tentokrát na národní výstavě v Klatovech. Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" složila úspěšně klubové podzimní zkoušky a splnila tak poslední podmínku pro udělení titulů šampiona ČR a Chorvatska!!

květen 2018 - Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" získal v květnu na klubové výstavě titul CAC! Zároveň na této klubové výstavě v Humpolci vyhrala má CHS Dorado Blanco 1. místo v soutěži o chovatelskou skupinu v Best in Show! Frappuccino Dorado Blacno "Charlie" získal na mezinárodní výstavě v Litoměřicích další titul CAC a zároveň složil tento měsíc na plný počet bodů zkoušky OVVR! Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" získala v květnu rovnou dva tituly CAC, jeden na klubové výstavě v Humpolci a druhý na klubové výstavě v Chlumci nad Cidlinou!

duben 2018 - Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" získal na výstavě v Nitře titul CAC a stává se tak čekatelem šampiona krásy Slovenska, o dva týdny později získal titul CAC také v Čechách. Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" získala v Německu svůj druhý titul a je tak blíž titulu šampionky Německa. Melody se také v dubnu stala fenou roku obou klubů, a to jak KCHLS tak RK!

březen 2018 - Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" získala v Polsku svůj poslední, již třetí, titul CWC a stala se tak šampionkou Polska!

únor 2018 - Moje Zarja složila "dvojkovou" zkoušku v Dogdancingu DWD2 na výborně! Zarji dcera Melody - Enjoy the Life Dorado Blanco získala na dvoudenní výstavě na Slovensku 2x titul CAC a 1x res CACIB!

leden 2018 - Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" a Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" získávají titul CAC na výstavě, Melody v Německu, Charlie v Čechách a stávájí se tak čekateli šampiona krásy daných zemí.

 

Velké úspěchy měli také Rockyho potomci, kteří se narodili v jiných chovatelských stanicích. Ravel Misantos "Harry" složil klubové podzimní zkousky a stal se během roku 2018 šampionem Čech, Slovenska a Grand šampionem Čech. Rhapsody Misantos "Ricky" vyhrál velmi prestižní mezinárodní soutěž retrieverů a stal se šampionem práce! Apollo Goldymate složil jako jeden z mála retrieverů barvářské zkoušky. Několik potomků složilo OVVR, několik dalších mělo velké úspěchy na výstavách, kde se umístili i na prvním místě a získali výstavaní tituly a v neposlední řadě jsme obdrželi několik zdravotních posudků, kdy rentgenové snímky ukázaly skvělé výsledky kyčlí i loktů!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem páníčkům za jejich péči a lásku, kterou štěňátkům dávají a za zprávy a fotky, které mi posílají.