Novinky 2020

 

22.1.2020 - Výstavní seminář

Jelikož se ke mě a mé kamarádce Lucce Hanykové dostala žádost, zda bychom nemohly uspořádat nějakou výstavní průpravu, daly jsme hlavy dohromady, zamluvily halu a vymezily si celý den na uspořádání výstavního semináře!

Zde jsou všechny informace k pořádanému semináři:

Výstavní sezóna klepe na dveře a my se rozhodly pro vás uspořádat výstavní seminář, kde vás připravíme na možná úskalí, která vás mohou na výstavách potkat. Vyzkoušíte si s námi atmosféru výstavy a proběhnete se ve skutečném výstavním kruhu.

Výstavní seminář je určen pro všechny, kteří se letos chystají na výstavu a chtějí si vystavování svého pejska předem vyzkoušet a něco nového se naučit.

Seminář bude probíhat ve vytápěné hale Psí akademie Dance and Jump (zadní část haly PET CENTER), Do Čertous 2634/7, Horní Počernice, na ortopedickém neklouzavém povrchu se zrcadly na jedné stěně. Seminář povedou Lenka Nokič a Lucie Hanyková.

Seminář bude rozdělený na dvě skupiny, 3 hodiny pro začátečníky a 2 hodiny pro pokročilé. Rozděleni budete dle vašich instrukcí uvedených v přihlášce nebo dle našeho uvážení.

Se začátečníky se zaměříme nejdříve na teoretickou část, kde si řekneme jak se na výstavu přihlásit, jak je důležitá úprava psa, co si připravit s sebou, jaké jsou vhodné pamlsky, jaké použít výstavní vodítko, jak poznáte kdy máte být v kruhu a jak poznáte zda na výstavě postupujete do dalších soutěží. Po této teorii se budeme věnovat samotné praktické části kde si vyzkoušíme atmosféru v kruhu, výstavní běh, postoj a řekneme si na co si dát pozor.

Cena semináře:

1.000Kč (handler + 1 pes) – začátečník (3hod),

800Kč (handler + 1 pes) – pokročilí (2hod)

500Kč 2. pes stejného handlera – platí pro obě skupiny

500Kč dívák bez psa – platí pro obě skupiny

Uzávěrka přihlášek a plateb je 15.2.2020, následující den vám zašleme čas vašeho semináře. Do přihlášky napište jméno psa, věk, plemeno a vaše výstavní zkušenosti, telefonní kontakt. Přihláška je závazná. Platba za seminář je nevratná, případně lze za sebe najít náhradu.

Přihlášky zasílejte emailem společně s potvrzením o platbě. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Na všechny se moc těšíme! Lenka & Lucka

S sebou si vezměte výstavní vodítko, pamlsky, kennelku a přezůvky. Pro psy, kteří nejsou zvyklí být v kennelce, vezměte deku a mějte psa po celou dobu semináře uvázaného. V hale je k dispozici několik míst k sezení, ale počet je omezený, doporučujeme proto si vzít vlastní skládací židličku.

Důležité informace: - Psovod se musí řídit provozním řádem Psí Akademie www.dj-psiakademie.cz

- Nezapomeňte si obuv na přezutí

- Za veškeré škody způsobené psem plně zodpovídá majitel

- Semináře se nemohou zúčastnit háravé feny

Kontakt na pořadatele semináře:

Lenka Nokič, 608 913 835, Lucie Hanyková 703 499 417, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1249237040/3030, Airbank, variabilní symbol je vaše telefonní číslo uvedené v přihlášce

 

 

11.1.2020 - Národní výstava Brno

První výstavu tohoto roku jsme strávili v Brně na národní výstavě. Přihlásila jsem Rockyho do třídy veteránů. Dobby zůstal doma, protože může stále jen do třídy mladých a tam už junior šampiona má. Do třídy mladých byl ale přihlášený odchov z vrhu "I" Imagine Dragon Dorado Blanco. Dragouškova panička nakonec nemohla jet, tak se Drago vydal na cestu se mnou sám. Paní rozhodčí Zdence Jílkové se Drago moc líbil, ale potřeboval by přibrat trochu na váze, což je asi trochu pravda :-) Umístil se ale na krásném 2. místě a dostal moc hezký posudek.

Imagine Dragon Dorado Blanco - třída mladých - V2

 

Rocky byl ve třídě veteránů sám, získal hodnocení V1 a je tak o krok blíže získání titulu veterán šampion. Následně získal i titul BOV. Mám velkou radost, Rocky je stále ve skvělé kondici ve svých 8,5 letech.

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" - třída veteránů - V1, BOV


 

Na výstavě byli kromě Draga ještě další dvě děti Dorado Blanco, a to Melody (Enjoy the Life Dorado Blanco) a Charlie (Frappuccino Dorado Blanco). Oba soutěžili ve třídě šampionů a Melody získala titul CAC a Charlie hodnocení V4. Moc oběma gratuluji :-)

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" - třída šampoionů, V1 CAC

 

Na výstavu se za mnou přijel podívat D´Artagnan Dorado Blanco alias Archie, kterému jsou čtyři roky a protože bydlí v Brně, měli to za mnou na výstavu jen kousek! Strašně ráda jsem Archieho viděla! Je to nádherný pes a velký pohodář!

 

 

1.1.2020 - Novoroční procházka na Bezděz

Krásné počasí prvního dne tohoto roku nás vytáhlo ven a vydali jsme se na výlet na Bezděz. Společně s námi na kopec vyšlapaly i Ginny a Meggie. Bylo tam moc krásně a určitě se tam letos ještě jednou podíváme.