Novinky 2021

 

3.3.2021 - Dobby se stal podruhé otcem

Dobbíčkovi se narodila druhá štěňátka, a to v CHS Aischa Angel :) Maminkou štěňátek je Aischa Angel Černilovské zlato. Jsou to její první štěňátka, porod zvládla naprosto skvěle, měla kolem sebe své úžasné páníčky a svou chovatelku, kteří jí zajistili úžasný a klidný příchod štěňátek na svět a já jim za to moc děkuji! Celou dobu byli se mnou na telefonu, posílali každou malou novinku, fotky, videa!! Opravdu si toho strašně moc vážím, všechno jsem tak mohla prožívat s nimi téměř online a cítila se jakobych byla s nimi.

Aische se narodilo 7 kluků a 3 holčičky, všichni krásně pijí a daří se jim velmi dobře. 

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU ZADANÁ!

 

20.2.2021 - Točník a Žebrák

O víkendu jsme navštívili nádherné místo, kde se nachází hrady Točník a Žebrák. A protože na naše výlety nejezdíme bez psů, užili si tento krásný výlet s námi také Ginny a Dobby.

 

 

17.2.2021 - Meggie 

Meggie je tři měsíce po operaci, kdy jí byl odstraněn zhoubný nádor na mléčné žláze. Je to velká bojovnice! Vypadá úžasně a daří se jí moc dobře! Užívá si života jak to jen jde :) A já pevně věřím, že v květnu oslavíme její 11. narozeniny!

 

16.2.2021 - Zarja pomocnice

Zarja mi pomáhá nosit nákup z Hrušky :) 

 

12.2.2021 - Dobby 

Nemůžu se na něj vynadívat pokaždé když se takhle sám postaví! Je tak nádherný!

9.2.2021 - Rocky skvělé zdravotní výsledky

Rockymu bude letos 10 let. Proto jsme se rozhodli pro preventivní kardiologické vyšetření, RTG srdce a echokardiografii, které podstoupil v Animal clinic u MVDr. Hnízda. Výsledek je skvělý a my se můžeme radovat, že je to úplně zdravý pes!

 

30.1.2021 - Návštěva Felischy z vrhu "K"

Už je to dva měsíce, kdy nás navštívila Felischa - Kofila z vrhu "K". Její panička s ní pravidelně cvičí, kromě základního výcviku a poslušnosti se věnují také nějakým trikům, které se učí v Dance and Jump Academy kam jsem chodila se Zarjou na dogdancing :) Je strašně moc šikovná a už umí spoustu věcí! K tomu se se svou paničkou věnují i loveckému výcviku a jde jim to také skvěle! Myslím si, že Felischa a její panička jsou skvěle sehraná dvojka, umí spolu moc hezky pracovat a komunikovat a to je odrazem toho, jak krásný vztah spolu mají a klape jim to.

Děkujeme za návštěvu a také za fotky a videa, které dostávám! 

 

Felischa před dvěma měsíci na návštěvě u nás:

 

A tady s maminkou Ginny, která byla z focení pěkně otrávená :D

 

 

Felischa na výcviku:

 

27.1.2021 - Violetta slaví 6. narozeniny

Naší Violettě je dnes šest let. Je to naše jediná kolie, která si to tady vzala na starost a naší goldení smečce šéfuje. Jako správný pastevecký pes má ráda všechny pod kontrolou, všechny vyštěká a když ji neposlouchají, tak je štípne. Přesto ji ale mají všichni rádi a my také!

 

27.1.2021 - A zase ten sníh

Dobby s Česinkou ve sněhu řádí vždycky nejvíc! Skvěle se vyblbnou a domů se vrací hezky unavení a spokojení!

 

Na chvilku se i zastaví... ale opravdu jen na chvilku :)

 

27.1.2021 - Dobby a Aischa čekají štěňátka

V chovatelské stanici Aischa Angel očekávají narození štěňátek po našem Dobbym. Štěňátka by se měla narodit kolem 5.3. Moc budeme držet Aische palce! Už se nemůžeme dočkat!

24.1.2021 - Dobbyho dcera Fly na návštěvě

Dnes přijela za Dobbym na návštěvu jeho dcera Fly Maybe Angels. Přijela do neznáma mezi sedm dospělých psů a chovala se tu jako doma! Neuvěřitelné s jakým nadhledem zvládla když se na ni celá smečka vrhla. Najedla se tu, prospala se v pelíšku, pohrála si s pejsky a nejvíc se svým taťkou Dobbym. Je úžasná a opravdu moc krásná! 

 

9.1.2021 - Děčínský sněžník

Na sobotu jsme si naplánovali výlet na Děčínský sněžník. Nikdy jsme tam nebyli, tak jsme úplně nevěděli co nás čeká. Na výlet jsme vzali Ginny a Dobbyho. Musím říct, že jsme byli z výletu naprosto nadšení! Je to nádherné místo, v tom sněhu úplně pohádkové! Určitě se tam ještě letos vydáme. 


 

A ještě pár momentek z foťáku, když už jsme ho táhli :)

Ginny

 

Dobby:

 

 

8.1.2021 - Sníh nás stále baví

 

Z Dobbyho je letadlo: 

Violetta:

 

 

Sofinka a Rocky:

 

7.1.2021 - Napadl sníh

Napadl sníh i u nás v nížině a naše psí směčka se ho nemůže nabažit. V měšickém parku řádili, že jsem se bála, že se snad přerazí!

 

Dobby s Česinkou:

 

 Ginny:

 

 Dobby:

 

Meggie a Zarja:

 

 

1.1.2021 - Novoroční výšlap na Bezděz

Tradice je tradice a tak i letos jsme vyrazili na novoroční výšlap na Bezděz. Doprovod nám letos dělala Zarja. Je tam opravdu nádherně, ale trochu nás zaskočil nahoře padající sníh a tak to byla dolů tak trochu klouzačka, protože cesta vede v podstatě po skále a kamenech.