Novinky 2022

 

 

12.2.2022 - Dobby a Bella mají štěňátka

Dostala jsem úžasnou zprávu!! Včera 11.2.2022 se Dobby a Bella stali rodiči! V chovatelské stanici Gracious Golden se Belle z Kamenného domu narodil jeden chlapeček a dvě holčičky. Porod zvládla Bellinka skvěle a s velkou péčí a láskou se o svá štěňátka stará.

 

 

12.2.2022 - Mezinárodní výstava Katowice (PL)

V sobotu jsme vyrazily s kamarádkou Luckou na výstavu do Polska. Nebyla jsem v Polsku na výstavě už alespoň pět let. Paris byla přihlášená do třídy dorostu, kde bylo celkem devět fen a Dobby byl přihlášený v pracovní třídě, kde byli celkem tři psi. Oba se předvedli opravdu krásně a do poslední chvíle to vypadalo na první místo pro Dobbyho, kdy se ale paní rozhočí na poslední chvíli rozhodla jinak a tak jsme se umístili na 2. místě. Byla jsem ale nadšená z toho jak se Dobby předevl a mám z toho velikou radost. S Paris to byla opět trochu dřina :D ladný pohyb stále nahrazuje hopsáním ve stylu kamzíka a tak jsme se do pořadí nedostaly. Výstavu jsme si ale i tak moc užily a byl to moc příjemný den.

 

Dumbledore Maybe Angels - třída pracovní - výborný 2

 

 

Paris Honeymoon de Lar de Casanova

 

5.1.2022 - Nové fotky Paris

Od té doby co máme Paris, jsem si říkala, že jí musím udělat nějaké hezké fotky, jak někde sedí, stojí, leží, dívá se do dály... ale to je opravdu nemožné! Ona furt někde lítá, nezastaví se, neposedí, když si skloním s foťákem, že ji vyfotím, letí ke mě a narazí do mě. Naposledy jsem byla celá od bláta včetně foťáku. Takže jediné možné fotky jsou jak někam letí, většinou směrem na mě.

 

 

Baví ji cokoli přinášet, ať už je to větev nebo dummy :)

 

 

8.1.2022 - Paris na své první výstavě

Díky covidu jsme se nedostali na žádnou výstavu. V Čechách jsme naposledy byli na výstavě v červenci a to jsme Paris ještě ani neměli. Svou výstavní kariéru tedy začala rovnou ve třídě dorostu. Cvičila jsem s ní poctivě výstavní postoj, to musím říct, že nám šlo dobře i v kruhu, ale běhání, to byl děs běs. Poskakovala jako kůzlátko, takže v tomto směru se nám to moc nepovedlo. Nicméně i tak se ve velké konkurenci osmi fen umístila na 4. místě!