Něco málo o nás


Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2010.

Našeho prvního zlaťáčka jsme si přivezli v červenci roku 2009, byla to malá medvědí kulička se jménem Coren Zlatá kudrnka. Jeho největší poslání bylo rozveselit naši rodinu v těžkém období, které jsme měli s mladší dcerkou. Musíme říct, že se Corymu náramně povedlo nám v tomto období přinést spoustu radosti a za to mu velice děkujeme. Coren se stal milým a cenným členem naší rodiny.

A jak šel čas, začali jsme zjišťovat, že máme doma nejen úžasného pejska na potěšení a vyháněče zajíců z naší zahrady, ale také velmi chytrého psa, kterému se dařilo na cvičáku a v neposlední řadě krasavce s náramnými úspěchy na výstavách, o jakých se nám ani nezdálo.

A protože jsme se zamilovali do zlatých retrieverů, do roka jsme si pořídili dalšího zlaťáčka, tentokrát štěněčí holčičku Meggie (Morgiana Misantos), o další rok později importovaného psa španělsko-anglické krve Rockyho (Bonett Bride to Dorado Blanco) a jak šel čas, začali jsme plánovat i první vrh naší chovatelské stanice.

Přejeme si, abychom pomohli dalším páníčkům dělat radost novými zlaťáčky, kteří věříme, že budou po našich pejskách stejně laskaví a milí. Naši psi mají skvělé výstavní předpoklady, mají za sebou několik vítězství a skvělých úspěchů již od štěněčího věku. Jsou velmi chytří a velice učenliví. Naši psi jsou vedeni jak po stránce výstavní, tak po stránce pracovní, což jsme dokázali velkými úspěchy na několka zkouškách. Zároveň jsme si jisti, že naši psi jsou velmi vhodní na canisterapii, neboť v tomto směru se úžasně osvědčili dobrým srdcem a obrovským pochopením k "netypickým" dětem. Věříme, že veškeré tyto vlastnosti a dále také exteriérové a pracovní předpoklady předají i svým potomkům.