Away from Brooklyn Dorado Blanco "Brook"

 

 
Fotogalerie a novinky
 
29.6.2016 - Čtyřletá Brook

Brook už jsou čtyři roky, ale je to pořád stejná divoška jako když jí byl rok :-) A je až neuvěřitelné, jak je podobná svojí mamince Meggie!

 

25.12.2014 - Nové fotky Brook :-)

Fotky Brook po delší době :-) Je to stále stejné torpédo a smíšek a taky je pořád stejně krásnááááá!!!! :-)

 

16.8.2014 - Brook a další výstavní titul CWC!

Nechápu jak to holky stíhají, ale dokáží sklízet jeden víkend úspěchy na zkouškách a další víkend vyhrají na výstavě :-) Brook získala svůj druhý titul CWC a tak jí chybí ještě jeden do získání titulu šampion krásy Polska! Holky, jste neskutečně!!! Moc gratuluji :-)

 

2. - 3.8.2014 - Klubové podzimní zkoušky & lesní zkoušky

Brook je prostě neuvěřitelná! Ve svém věku už má za sebou několik úspěšně složených pracovních zkoušek a nyní se vydala i na náročné lesní zkoušky! První den složila PZ na plný počet bodů a opět kvůli prokleté nechovnosti neměla možnost zúčastnit se rozstřelu. Získala titul res CACT a já věřím, že jednou to holky prolomí! Pro mě jsou stejně nejlepší!

Na lesních zkouškách hrálo roli obrovské vedro a rychle vysychající barva, kterou ale Brůča došla skvěle, i když s limitní známkou! Ve svém věku má Brůča neuvěřitelné zkušenosti a já jsem na ni strašně pyšná! Naty děkuji, že se Brook tak věnuješ a děkuji také za tak úžasnou reperezentaci!

 

7/2014 - Prázdniny

Brook si se svou rodinou užívá prázdniny jak se patří :-) A já zase nevěděla jaké fotky vybrat, všechny jsou úžasné :-)


13.7.2014 - Brook na vodních zkouškách

Brook složila úspěšně další zkoušky! Je neskutečná a její panička také! Však je to její velká zásluha! Holky gratuluji moc!!!!

 

28.-29.6.2014 - Brook úspěšně složila další zkoušky!

Brook se vydala na dvoudenní zkoušky pořádané RK. Brůča opět nezklamala a ani nebylo vidět, že se na vodní zkoušky připravovaly holky rychlokurzem pár dní před samotnými zkouškami! :-)

Na podzimních zkouškách Brook vybojovala res CACT a na vodních zkouškách díky limitní známce z rákosí spadla do II. ceny, ale i to je perfektní výkon! Holky bojovaly ve velkém vedru, ale jako vždy s maximálním nasazením! Mají můj velký obdiv!

 

 

4.6.2014 - Brook oslavila se svou rodinou narozeniny! 

Brůčenko, i já ti přeji krásné narozeniny, hodně zdraví, ať jsi pořád šťastná tak jako doposud! Milující rodinu máš a já jsem za to moc ráda!!!

 

25.5.2014 - Brook složila podzimní zkoušky

Brook ukázala své perfektní pracovní vlohy a složila podzimní zkoušky a získala titul res CACT! Pouze její nechovnost ji oddělila od možnosti stát se vítězem zkoušek. Posílám obrovské gratulky a jsem na vás holky strašně pyšná!

 

5/2014 - Brook jen tak

Brook má tolik krásných fotek z výletů, procházek a cvičení, že nikdy nevím, které vybrat :-)

 

18.5.2014 - Brook se stala čekatelkou šampiona Polska

Brook získala na výstavě v Polsku titul CWC a stává se tak čekatelkou šampiona práce! Mám strašnou radost!!!! Gratuluju vám holky moc!!!

 

3.5.2014 - Brook a její radost z kokardy na výstavě v Polsku

Brook získala na národní výstavě v Polském Swierklaniec hodnocení V4 a ze své kokardy měla vážně radost :-)

 

4/2014 - Brook na výletě

Další nádherné fotky Brook z výletu se svou paničkou :-)

 

 

12.4.2014 - Národní výstava Ostrava

Brook vyrazila na výstavu do Ostravy a náramně si to se svými skvělými paničkami užila!!! Ve velké konkurenci 11ti fen získala hodnocení Výborná a tady pár krásných fotek z výstavního dne :-)

 

30.3.2014 - DUO CACIB Nitra (SK)

Brook vyrazila se svou paničou na výstavu do Nitry a při premiéře v mezitřídě se umístila na krásném druhém místě a získala titul res CAC :-) Holky mooooc gratuluju!!!! :-)

 

3/2014 - Canisterapeutické zkoušky

Naty složila s Brook canisterapeutické zkoušky! Je to nádhera! Naty se věnuje canisterapii i se svým druhým psem Bennym a jsem ráda, že nyní bude lidem pomáhat a dělat radost i Brook! Naty díky! :-)

 

3/2014 - Brook a její kamarádi

Brook se svou paničkou a se svými psími kamarády chodí často na procházky.... užívají, relaxují a dovádí :-)

 

2/2014 - Brook se svou paničou pravidelně trénují

Naty s Brook pravidelně cvičí a jde jim to skvěle! Myslím, že o nich brzy hodně uslyšíme! :-)

 

1/2014 - Brook na výstavě v Polsku - V1

Brook zaválela na výstavě v Polsku a u přísného rozhodčího Mr. Moa Person (SWE) ve třídě pracovní zvítězila. Pan rozdhočí bohužel nezadal titul, ale to nevadí! Brook si ho určitě vyběhá příště! Holky gratuluji!

Brook se svým parťákem, který na výstavět také vyhrál a se svou druhou paničkou :-)

 

1/2014 - Jak na nový rok, tak po celý rok :-)

Brook s Naty se do nového roky vrhly pracovně! Holky jde vám to skvěle, jste šikulky!

 

 

12/2013 - Čertíci 

Brook a její ďábelská banda :-)

 

12/2013 - Brůča na procházce

 

10/2013 - Brook složila podzimní zkoušky

Brook a Naty se 28.10. zúčastnily klubových podzimních zkoušek a byly opravdu úžasné! Brook ve svých 15ti měsících tyto zkoušky složila s přehledem, došlo na jediný zádrhel, kdy neudržela na uzdě svůj temperament a vyběhla před povelem na markingu. Holkám moc gratuluji a věřím, že mají před sebou velkou pracovní budoucnost!

A nechyběla pochvala a odměna :-)

 

9/2013 - Brook nacvičuje na podzimní zkoušky

Brook se se svou pilnou paničkou zúčastnila nácviku na podzimní zkoušky v Neslovicích. Šlo jim to opravdu výborně a v říjnu se na to holky vrhnou naostro!

 

 

9/2013 - Brook a Benny na krajské výstavě Dolní Benešov

Další nádherný úspěch si připsala Brook do své modelingové kariéry. Stala se vítězkou třídy mladých, získala titul Nejkrásnější mladá fena a 3. místo v závěrečné soutěži Vítěz Výstavy! :-)
Se svým psím parťákem Bennym navíc získali společný titul Nejlepší pár výstavy!!! GRATULACE!!!!! :-)

 
8/2013 - Brook na dovolené v Alpách

Brook si užívala nádhernou dovolenou se svými páníčky a dvěma psími kamarády. Fotky mluví za vše!

 

A samozřejmě koupání! :-)
 

 

7/2013 - Špatné zprávy

Je mi to moc líto, ale Brook výsledky kyčlí dopadly velmi špatně :-( Obě kyčle jsou trojkové. Vím, že sen Naty se rozplynul. Chtěla bych jí ale tímto velmi poděkovat za to, že i přes toto velké zklamání se Brook věnuje naplno, nadále spolu pravidelně cvičí, že ji miluje takovou jaká je a jsou i nadále nerozlučná dvojka! Děkuji Naty!

 

 

7/2013 - Brook ve 13ti měsících :-)

 

6/2013 - Brook na výstavě v Polsku

Brook vyrazila se svým parťákem Bennym na výstavu do Polska a svým páníčkům oba udělali velkou radost. Brooči parťák Benny získal zlatou medaily a Brooča bronzovou :-) Zde jejich společná medailová fotka :-) Gratulkááá !!!

 

 

6/2013 - Brook na výcvikovém táboře a OVVR

Brook se ve svých 12ti měsících zúčastnila výcvikového tábora. Byla neskutečně šikovná a na závěr tábora složila jako první z celého vrhu zkoušky OVVR. Moc gratuluji holky! :-)

Zde je pár fotek z tábora :-)

         Rodinka: Ray (bráška), Meggie (maminka) a Brook                                  Brook s bráškou Ryem

 

Tuhle fotku miluju!

 

Brook trénuje na táboře a je opravdu strašně šikovná, všichni ji moc chválí :-)

 

6/2013 - Klubová výstava RK Konopiště

Brook excelovala na klubové výstavě pořádané Retriever Klubem. V obrovské konkurenci 22 mladých fen se umístila na 2. místě! Rozhodčí byla Mrs. Gloria Gargan. Nádherný výsledek! Obrovská gratulace Naty a Brook :-)

 

5/2013 - Brook má novou kamarádku

Brook má novou kamarádku. Do party Beňous týmu přibyla Be-Be, trial labradorka :-) To bude pro Brooču pořádná parťačka na lumpárny :-)

 

2/2013 - Výstava Nitra

Brook a její nádherný úspěch na výstavě v Nitře :-) Brook ve třídě dorostu 2x VN1: 8,5 měsíce:

 

Rodinné foto: Brook se svou maminkou a taťkou :-)

 

Brook (8 měsíců) dokáže ve sněhu úžasně řádit, ale zároveň umí dělat úžasné modelingové pózy :-)

 

Brook musí pořád něco nosit :-) A když není dummy, kačenka ani zajíček, tak aspoň klacek, i když je třeba větší než ona :-) 

 

Brook 8,5 měsíce :-) Je nádherná!

 

 

Brook se na začátku února zúčastnila dalších výstav, tentokrát v Brně :-) A opět nezklamala :-) Brook se v sobotu umístila na krásném čtvrtém místě! Byla v kruhu moc šikovná a nekonečně dlouhé posuzování sobotního rozhodčího zvládla na výbornou! V neděli sice neskončila Brook u tabulky s číslem, ale i přesto se moc hezky předvedla a mám z ní velkou radost :-) Gratulujeme holky!!!

 

20.1.2013 zářila Brook na výstavě v Polsku, kde se umístila na 4. místě ze sedmi fen. Naty a Brook jsou úžasná dvojka a pro mě jsou jedničky i u toho hranatého čísla :-) A tady je krásná fotokoláž z výstavy od Naty :-)

 

 

Brook je v sedmi měsících už opravdová slečna! Je krásná a každá její fotka mi dělá strašnou radost :-) Tady jsem vybrala několik fotek z Brůčiných lednových radovánek na sněhu :-)

 

Brook se svou úžasnou paničkou Naty a psím parťákem Benym :-)

 

 

Brook v sedmi měsících. Vypadá krásně!! :-)

 

PF 2013 od Brook :-)

 

Brook čeká na Vánoce :-)

 

Takhle krásně trénovala Brook v prosinci se zajícem! Je opravdu hrozně šikovná!

 

8.12.2012 se Brook se se svým psím parťákem Benym zúčastnila Mikulášského odpoledne v Sanatoriu Klimkovice. Brook se role mazlícího psa zhostila výborně a pobyt v hlučném prostředí se spoustou lidí zvládla s nadhledem :-) Mám z Brook i z jejích páníčků moc velkou radost :-)

 

Brook jako malá čertice se svým parťákem čertem Beňousem :-)

 

 

2.12.2012 Brook a její úspěchy na výstavách mi dělají obrovskou radost :-) Toto je fotka z výstavy v Nitře, kde si Brook vyběhala krásné hodnocení a pořadí VN2 :-)

 

Mám obrovskou radost, že Brook jde ve stopách své maminky a projevuje své pracovní vlohy!!! Mám radost z toho, že se jí panička Naty tolik věnuje a tak krásně jim to spolu jde!

 

 


Brook roste jako z vody! A podle mě je stále více podobná své mamince :-)


Brook byla také na své první výstavě v Polsku :-)

I ona si v neděli odnesla krásné první místo a titul Best Baby of Breed. Velké gratulace, Naty!

7.10.2012 NV loveckých psů Rybnik (PL), rozhodčí S.Ablamowicz (PL)


Brook ve čtyřech měsících..... opravdu akční štěně :-)


Brook ve svých 16ti týdnech pravidelně cvičí, nosí zvěř, dummy, prostě je neskutečně šikovná a dělá radost nejen své paničce, ale i mě :-)


Brook trénuje na výstavu :-) A moc jí to jde a sluší :-)


Brook ve svých 15ti týdnech! Je neuvěřitelná!


Brook už ve dvou měsících krásně plave :-)


Brook se svým nejlepším kámošem a parťákem Bennym


Brook již od mala pořádně trénuje a je moc šikovná!