News 2018

 

31.12.2108 - PF 2019


 

 

29.12.2018 - Our new hope

In three weeks it is one year when my beloved Easy left behind the rainbow bridge and in that time I didnt want any new male anymore. This little sweety changed everything, I fell in love with him at the first moment look. Dumbledore Maybe Angels alias "Dobby" (Vestafjell´s Quite Knight x Enjoy the Life Dorado Blanco) becomes new member of our family.


 

 


3.12.2018 - Happy 2nd birthday to my love Ginny!

Happy second birthday to my lovel Ginny - Ginger Dorado Blanco and also to her sister Lucky and bothers Garfi, Beny and Goofy.


 

2.12.2018 - International dog show Prag (CZ)

 

Galaxy Dorado Blanco - Excellent 3 (11 bitches)


Frappuccino Dorado Blanco - Exc1 CAC (5 dogs)

 

Progeny of my Rocky had also great success on this show:

Ravel Misantos - champion class (3 dogs)

 

Cora Aurea Sidera - puppy class, very promissing 1 (1 bitch)

 

 

25.11.2018 - Litter "I" in 7 weeks

 

Imagine Dragon Dorado Blanco - yellow boy

 

I love you Dorado Blanco - green boy

 

Ice Coffee Dorado Blanco - blue boy

 

Infinity Dorado Blanco - red girl

 

 

17.11.2018 - Zima je tu :-)

Zima převzala vládu nad podzimem. Je konec špinavým zabláceným tlapkám... i když otázka je jak na dlouho :) 

9.11.2018 - Velký den!!! Moje Zarja se stala babičkou!

V chovatelské stanici Maybe Angels se mému miláčkovi Melody, Zarji jediné holčičce z vrhu E, narodila štěňátka a Zarja se tak stala babičkou :) Melody se narodili čtyři kluci a dvě holčičky :-) Štěňátka byla veliká, ale Melody zvádla porod skvěle a bez kompolikací! Je úžasná maminka a já mám obrovskou radost, že je všechno za námi :-) 4.11.2018 - Rockymu a Audrey se narodilo 10 štěňátek

Můj Rocky a Audrey z Bertínského dvora mají deset štěňátek, 6 kluků a 4 holčičky. Audrey zvládla porod skvěle a o štěňátka se hezky stará! Několik štěňátek je ještě volných, můžete volat paní chovatelce Kateřině Ulrich na tel. 721 333 885.


 

 

 

29.10.2018 - Podzimní Ginny

Užíváme si s Ginny krásný podzim a procházky v parku :)

26.-28.10.2018 - DANUBE CACIB Bratislava (SK)

Charlie - Frappuccino Dorado Blanco, se zúčastnil třídenní výstavy na Slovensku a jeho výsledky jsou fantastické a já mám ohromnou radost! Gratuluji moc Romanovi, skvěle to klukům v kruhu jde :-)

2x CAC!!!!! 1x res CAC!!

 

 

26.10.2018 - Štěňátkům z vrhu "I" jsou tři týdny

Štěňátka jsou úžasná! Už chodí a začínají si hrát jak s hračkami, tak i mezi sebou. Zatím je to jen takové opatrné poznávání a nožičky je kolilkrát při tom něposlouchají a svalí se na zem, jsou opravu roztomilí!

Imagine Dragon Dorado Blanco - žlutý kluk

 

I love you Dorado Blanco - zelený kluk

 

Ice Coffee Dorado Blanco - modrý kluk

 

Infinity Dorado Blanco - červená holka

 

21.10.2018 - Frappuccino - Charlie složil podzimní zkoušky

Frappuccino Dorado Blanco "Charlile" složil další pracovní zkoušku. Tentorkát podzimní zkoušky pod OMS Kladno. Charlie měl skvělé známky, je pracovně opravdu velmi šikovný! Kluci spolu opravdu jedou neuvěřitelně jak na výstavách, tak i pracovně! Jsou výborní a já jim moc gratuluji :-)

 

21.10.2018 - Štěňátka mají jména

Dnes jsme dali štěňátkům jména. Nebylo lehké vymyslet jména od I, ale nebylo jich moc a tak jsme si s tím s pomocí rodiny a přátel poradili :-)

Žlutý kluk: Imagine Dragon Dorado Blanco
Zelený kluk: I love you Dorado Blanco
Modrý kluk: Ice Coffee Dorado Blanco
Červená holčička: Infinity Dorado Blanco

 

Imagine Dragon Dorado Blanco - žlutý kluk

 

I love you Dorado Blanco - zelený kluk

 

Ice Coffee Dorado Blanco - modrý kluk

 

Infinity Dorado Blanco - červená holka

 

 

 

12.10.2018 - Štěňátkům z vrhu "I" je 1 týden

Hrozně rychle to uteklo a už je to týden, co se štěňátka narodila! Všichni krásně přibírají včetně naší malé bojovnice :-) Už zvládají ležet v bedýnce každý zvlášť a nevyhledávají jeden druhého. Malá princezna s touto nezávislostí svých sourozenců moc nesouhlasí a ještě stále vyhledává jejich kontakt a pokud se někdo vzdálí, dává to dost hlasitě najevo! Všechna štěňátka už v šesti dnech překročila dvojnásobek své váhy. Zarja je úžasná máma a o štěňátka ve dne v noci pečuje! Už bych byla i radši, kdyby si šla od nich někdy odpočinout mimo bedýnku a pořádně se vyspala, připadá mi, že je unavená. 

Dnes jsem udělala nové fotky. Všichni jsou tak nádherní!

 

6.10.2018 - Jsem velmi pyšná na Rockyho syna Apolla

Ryckyho syn, Apollo Goldymate, složil dne 6.10.2018 barvářské zkoušky! Ne mnoho zlatých retrieverů tuto zkoušku složilo a Apollovi se to povedlo! Obrovská gratulace Oldovi! Kluci mají za sebou velký kus práce! Smekám!


 

 

6.10.2018 - Mezinárodní výstava České Budějovice

Zatímco se starám o štěňátka a o Zarju, vyrazila Ginny na mezinárodní výstavu do Českých Budějovic. Ginny byla ve skvělé péči kamarádky Lucky Hanykové, která mi ji dokonce pomohla i před výstavou vykoupat a připravit. Bylo to vše na poslední chvíli a nebýt Lucky, tak by Ginny nikam ani nejela. To by byla velká škoda, protože holky spolu vyběhaly první místo a titul CAC!!! Moc Lucce ještě jednou děkuji! V poslední době nebylo moc dobrých zpráv a proto mi to udělalo radost o to větší!

Ginger Dorado Blanco - mezitřída - V1 CAC


 

Na výstavě byla také Easyho dcera Charade Neposlušné štěně "Shelby". Byla to její úplně první výstava a rovnou ve velmi obsazené třídě mladých. Shelby zvládla prostředí výstavy naprosto skvěle a ničeho se nebála. Když jsem se dozvěděla, že svou třídu vyhrála a získala titul CAJC, musím přiznat, že jsem byla dojatá. Easy by byl na svoji dceru určitě moc pyšný!

Easyho dcera - Charade Neposlušné štěně "Shelby"
třída mladých - V1 CAJC

 

A nemohu zapomenout na Rockyho syna Harryho - Ravela Misantos. Harry nastoupil do třídy šampionů se svou paničkou Evou, která v mé nepřítomnosti zvládla Harryho vystavit opravdu skvěle! Ve třídě šampionů si spolu vyběhali titul CAC a pak i res CACIB! Harry se tímto stává českým Grand šampionem!!

Rockyho syn - Ravel Misantos  "Harry"
třída šampionů - V1 CAC, res CACIB - nový český grand šampion!


 


5.10.2018 - Máme štěňátka!

V pátek se Zarje narodilo pět štěňátek, 3 kluci a 2 holčičky. Porodní váha jedné holičky je menší, ale je to úžasná bojovnice a ze zkušeností jiných chovatelů to určitě brzy dožene a bude prý nejkrásnější :-) Dostává to nejepší místo při kojení a asi to bude pěkný mazánek!

Je to Zarji poslední vrh a tím je pro mne i vyjímečný. Zarji štěňátka byla vždy nádherná a Iggyho také. Potomci obou dvou mají skvělé zdravotní výsledky a jsou velmi úspěšní na výstavách. Pevně věřím, že jejich společní potomci tyto geny zdvojnásobí a bude to zdravý a náderný vrh!

Máme volného jednoho chlapečka.

Už vě věku 2 dnů mají štěňátka nádherný pigment!


Pár fotek z porodní bedýnky ve věku 2 dnů

 

 

30.9.2018 - Koliátka mít nebudeme

Tento víkend byl pro nás moc smutný. Čekali jsme, že se nám během víkendu narodí malá koliátka, která Violetta čekala. Ještě minulý víkend jsme byli na kontrolním ultrazvuku a štěňátka byla v pořádku. O víkendu ale porod stále nepřicházel, jen v sobotu byla Violetta párkrát v porodní bedně, ale jinak se nedělo nic a byla naprosto v klidu. V neděli jsem našla na zemi divně zbarvený hlen, proto jsem ji ihned naložila a vyrazili jsme k MVDr. Lázničkovi. Bohužel ultrazvuk ukázal, že štěňátka jsou mrtvá. Zkoušeli jsme je vypudit injekcí, ale nedělo se nic. Violetta tak musela podstoupit císařský řez. Ukázalo se, že štěňátka byla mrtvá už několik dní. Nevíme co se mohlo stát a těžko to vstřebáváme. Abychom zjistili příčinu, nechali jsme udělat rozbory a pitvu, tak se snad dozvíme, co se stalo. Vio má antibiotika a doufáme, že bude brzy v pořádku a bude to zase naše šťastná uštěkaná holčička.

27.9.2018 - Skvělé zprávy od Rockyho dcery

Aria Aurum Lutra "Bonnie", dcera mého Rockyho, obdržela skvělé zdravotní výsledky: HD A/A, ED 0/0! Mám velkou radost, je to další z mnoha skvělých zdravotních výsledků Rockyho potomků.


 

23.9.2018 - Frappuccino "Charlie" složil vodní zkoušky

Charlie se zúčastnil klubových vodních zkoušek a úspěšně došel ve II. ceně a umístil se celkově na 5. místě! Jsem šťastná, že je Charlie tak šikovný a gratuluji jeho vůdci Romanu Kaimlovi :-)


 

 

22.9.2018 - S Ginny na výjezdu

Vyrazila jsem s Ginny na výjezd - nácvik na podzimní zkoušky. Ginny je stále ještě začátečnice, ale je moc šikovná. Zvěř jí nedělá problémy, musíme ještě hodně pilovat přinášení, a to hlavně z vody :-) Práce se zvěří ji moc baví a má velký temperament, mám z ní radost!


 

 

 

9.9.2018 - Žuli a Rocky mají štěňátka

Vrh Žuli a Rockyho je opakované spojení z května roku 2016. Poprvé se jim narodilo jedenáct štěňátek, někteří úspěšně absolvovali výstavy, OVVR a tři mají zrentgenované kyčle a lokty s výsledkem A/A a 0/0. Věříme, že i tento vrh bude stejně úspěšný :-)

8.-9.9.2018 - Klubová výstava Žebětín

Retriever klub pořádal dvoudenní výstavu v Žebětíně u Brna, tak jsem se rozhodla Ginny přihlásit. Posuzovaly tam dvě anglické rozhodčí Mrs. Janis Ward a Mrs. Paula Edwards a byla jsem zvědavá na jejich posudek.
Ginny nastupovala v mezitřídě, kde bylo v sobotu 9 fen a v neděli dokonce 11 fen. Po oba dva dny jsme s Ginny získaly nádherné posudky a vždy se dostaly "na bednu" - v sobotu 4. místo a v neděli 3. místo, z čehož mám opravdu radost! Holčička moje roste do krásy a ze všeho nejvíc miluju tu její mazlivou a miloučkou povahu, je to moje zlatíčko.

Ginger Dorado Blanco, mezitřída, sobota V4 (9 fen), neděle V3 (11 fen)

 

Oba dva dny byl na výstavě také Frappuccino Dorado Blanco "Charlie, kterému se dařilo oba dny skvěle. Ve velké konkurenci třídy otevřené získali jeden den hodnocení výborný 3 a druhý den výborný 2 a titul res CAC!


Nádherný zážitek a úspěch jsmě prožili spolu s Harrym - Ravelem Misantos, synem mého Rockyho. Harry byl přihlášený do třídy šampionů a po oba dva dny se umístil na prvním místě, získal titul CAC, CC a v sobotu se stal dokonce Klubovým vítězem - nejlepším psem!!! Měla jsem obrovskou radost! Harry je s každou výstavou krásnější!

Ravel Misantos "Harry", třída šampionů,
sobota V1 CAC, CC, Klubový vítěz, neděle V1 CAC, CC


Celý víkend jsme s Ginny strávily na Vysočině u Velkého Dářka a měly jsme úžasnou péči Harryho a jeho páníčků. Ginny se nemohla nabažit ohromného množství plyšáků, které ji Harry rád půjčil a já se nemohla nabažit nádherné přírody a úžasné pohádkové atmosféry Harryho domova. Načerpala jsem spoustu energie a moc za ten krásný víkend děkuji!

Ginny s nevlastním bráškou Harrym a její plyšáková únava

  

27.8.2018 - Skvělé zdravotní výsledky

Dnes jsem obdržela skvělé zprávy a mám ohromnou radost! Chocolate Dorado Blanco "Čiki" prišly domů poštou výsledky rentgenových snímků a jsou naprosto perfektní! HD A/A, ED 0/0! Jsem moc šťastná a gratuluji moc majitelům :-)

26.8.2018 - Pracovní úspěchy Rockyho potomků

Rockyho potomci mají skvělé úspěchy i na poli pracovním. Velkým důkazem toho je Rhapsody Misantos "Ricky", který se nominoval na MSR (Mezinárodní soutěž retrieverů) a tuto velmi náročnou a prestižní soutěž ve velké konkurenci vyhrál! Splnil tím také poslední podmínku pro udělení titulu šampiona práce. Ricky je perfektní pracovní pes a jeho stabilní výkony v jeho mladém věku to potvrzují. Toto vítězství mu moc přeji a jeho majitelům Vackovým moc gratuluji, je to jejich velká zásluha, neboť za těmito výkony je velký kus práce!


 

15.8. se konaly klubové zkoušky OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů), kterých se zúčastnily dvě Rockyho devítiměsíční dcerky, sestřičky Grace a Gaya Apraxia Felon. Obě zkoušku úspěšně složily a Gaya se s plným počtem bodů stala vítězkou zkoušek!  Moc gratuluji oběma paničkám, holky jsou na svůj věk opravdu moc šikovné :-)


 

24.8. - Dotřetice nesmím zapomenout na další Rockyho dceru Marry Lee z Klapských Lad. Marry se také zúčastnila zkoušek OVVR, které úspěšně dokončila a umístila se na 3. místě z deseti pejsků. Na zkoušky Marry jsem se byla dokonce osobně podívat a musím říct, že byla opravdu moc šikovná a její paničce Pavlíně moc gratuluji :-)


 


25.8.2018 - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

Neskutečný den v Mladé Boleslavi!!! Moje Ginny získala svůj první CAC a stává se tak čekatelkou šampiona ČR! Jsem ohromě šťastná! Pro mě je Ginny stále ještě jako štěňátko a získání tohoto titulu si neskutečně vážím! Navíc vyhrála ve velmi silné konkurenci v mezitřídě, kde bylo přihlášeno deset fen. Mám opravdu obrovskou radost!

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - CAC


Na výstavě měla také skvělý úspěch Ginny sestřička Galaxy "Lucky". Lucky se umístila hned za Ginny a získala titul res CAC!!!

Další velký úspěch měla také Melody "Enjoy the Life Dorado Blanco", i ona zíkala titul res CAC ve velké konkurenci třídy šampionů.

A do třetice velký úspěch Dorado Blanco měl Frappuccino "Charlie", který se ve velké konkurenci třídy otevřené umístil také na druhém místě a získal titul res CAC!

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" - res CAC

 

Ve třídě šampionů se vystavoval také Harry - Ravel Misantos, syn mého Rockyho. Harry se umístil na druhém místě a získal titul res CAC. Také jiní Rockyho potomci měli na výstavě velký úspěch a někteří se dostali i do pořádí se známkou výborná. Mám radost, že Rockyho potomci mají takové krásné výstavní úspěchy :-)

Já a můj výstavní parťák Harry - Ravel Misantos

 

11.8.2018 - Klubová výstava Třeboň

Na tuto výstavu budu mít hodně vzpomínek! Velikou radost jsem měla ze všech výsledků, kterých jsme dosáhli, a to nejen Meggie, Ginny a Rocky, které jsem přihlásila, ale také Rockyho potomci.

Nejkrásnější zážitek byl pro mě ten, že se mnou po letech byla na výstavě Meggie! Byla nádherná, vůbec nevypadala na to, že by byla přihlášená do třídy veteránů. Výstavu si moc užívala, byla šťastná, že je tam s námi. Byla celou dobu navolno a obcházela všechny a říkala si o drbání. V kruhu jsme si vyběhaly známku Výborná 2.

Morgiana Misantos "Meggie" - třída veteránů - V2

 

Ginny je bez srsti, ale i přesto dosáhla skvělého výsledku, ze kterého mám velkou radost! Získala hodnocení výborná 2 a titul res CAC!

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - mezítřída - V2 res CAC


Rocky byl poprvé přihlášený do třídy čestné. Sice ani on není v plné srsti, ale i tak mu to moc slušelo! V závěrečkách jsme v Best in Show získali také vítěze BIS čestná!

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" - třída čestná - V1, vítěz BIS čestná

 
Na výstavě jsem předváděla také Rockyho syna Ravela Misantos "Harryho". Byla to jeho premiéra ve třídě šampionů a dopadli jsme skvěle - získali jsme titul res CAC!

Ravel Misantos "Harry" - třída šampionů - V2 res CAC

 

 

5.8.2018 - Plavání v Labi aneb jak zvládnout to hrozné horko

Našla jsem skvělé místo na břehu Labe, kde se můžou koupat psi a nikdo nenadává, navíc tam není zkažená voda jako v rybníkách. Všem psům se tam moc líbilo! :)

Megginka - Morgiana MisantosSofinka - Away from Sophia Dorado Blanco


Rocky - Bonett Bride to Dorado Blanco

 

Zarja - Volente Deo Princcess and the Pea


Ginny - Ginger Dorado Blanco

 

Violetta - Ice Fredina Agi

 

 

 

29.7.2018 - Bugatce a Rockymu se narodila štěňátka

Bugatce se narodilo sedm kluků a dvě holčičky, porod proběhl bez komplikací a Bugatka se o štěňátka krásně stará! Gratuluji chovatelce, některá štěňátka jsou ještě volná, koukněte na www.neposlusnestene.cz

 

 
14.7.2018 - Interdog Bohemia Mladá Boleslav

 

Garfield Dorado Blanco "Garfi" - Exc 3

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - Exc 3

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" - Exc 1 CAC

 

 

13.7.2018 - Zarja passed already second exam of 2nd level!!!

We successfully passed already second dog dancing exam of 2nd level!!! It was really fantastic exam, one of the best we have ever done!


 

12.7.2018 - Rockymu and Nicol have puppies

12 lovely puppies were born to my Rocky and Nicol. Congratulations to owner of Nicol! She is great mother and taking care of 6 boys and 6 girl very well! :-)

30.6.2018 - Super successful weekend for Dorado Blanco!!!

Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" passed Derby - two days field trial tests!! Biiig congrats to her owner!


 

Frapuccino Dorado blanco "Charlie" - Exc 1, CAC


 

Galaxy Dorado blanco "Lucky" - Exc 1 CAC


 

23.6.2018 - Galaxy Dorado blanco "Lucky" passed breeding working tests

Lucky passed breeding working tests and she becomes officialy breeding bitch. Congratulations to her owners :-)


 

20.6.2018 - Rocky a Connie have nine puppies

Coca Cola Dorado Blanco a my Rocky have nine lovely puppies, five girls and four boys. Connie is great mother :-) Congratulations to owners and good luck with all of them :-)


 

9.6.2018 - Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" passed autumn field trial

Melody successfully passed autumn field trial! It was also last condition for getting titles Champion of Czech and Champion of Croatia! Congratulations :-)

 

9.6.2018 - Meggie has spa day

 

 

 

2.6.2018 - Collie club show Humpolec

Vio passed breeding judgement with super great results!! She becomes breeding bitch and if everything goes well, we will welcome her first puppies this year.


Ice Fredina Agi "Violetta"

 

 

 

26.5.2018 - Special club show Chlumec nad Cidlinou

 

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" - champion class, Exc 3

 

Ginger Dorado Blanco "Ginny" - intermediate class - Exc 3, rozhodčí Mrs. Christine Ashton

 

Son of my Rocky had great success on club show under judge Lynn Kips!!

Ravel Misantos "Harry" - open class, Exc 1 CAC, Best male, BOS

 

17.-20.5.2018 - Ginny on field trial training


Ginger Dorado blanco "Ginny"

 

Family - mother Zarja, daughter Ginny and father Rocky

 

 

12.-13.5.2018 - Club show Humpolec

 

DORADO BLANCO - BEST IN SHOW - BREEDING GROUP 1ST PLACE!!


From left: Ginger Dorado blanco, Away from Sophia Dorado blanco, Galaxy Dorado blanco, Ejoy the Life Dorado blanco a Frappuccino Dorado blanco

 

12.5. Away from Sophia Dorado blanco "Sofie", working class - Exc2 rec CAC!

 

12. + 13.5.2018 - Ginger Dorado blanco "Ginny" - intermediate class - Exc3, Exc3

 

Bonett Bride to Dorado blanco "Rocky" - champion class Exc2 res CAC, Exc1 CAC

 

Enjoy the Life Dorado blanco "Melody" - třída šampionů - Exc 2 res CAC, Exc 1 CAC
Best Club Bitch 2017 - ANKA CUP!


 

10.5.2018 - Happy 8th birdtday, my dear Meggie


 

6.5.2018 - Lovely day with Meggie

Meggie - almost 8 years :-)


 

 


5.5.2018 - Preparation for dog show :-)

Ginger Dorado Blanco - 15 months

 

 


1.5.2018 - Charlie passed breeding working tests

Frappuccino "Charlie" passed breeding working tests and become winner of the tests! I am so proud!

 

 

 

29.4.2018 - Back after some break

After moving to new home, I am back to announce some important news :-)

 

10.4. Litter D celebrated 3rd birthday

 

 21.4. Litter F celebrated 2nd birthday


 

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody"

12.4.2018 - Winner of Anka Cup - best club show dog 2017

8.4.2018 - CACIB Chemnitz (DE), Exc1, Anw.Dt.Ch.VDH

24.3.2018 - National dog show Swiebodzice (PL), Exc1, CWC, Best Bitch, BOS!

 

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie"

21.4.2018 - International dog show České Budějovice, Exc 1 CAC

8.4.2018 - DUO CACIB Nitra, Exc 1 CAC

 

 

10. - 11.2.2018 - DUOCACIB Nitra (SK)

Just one week after successful show in Brno, me and Ginny participated on another dog show, this time in Slovakian Nitra. There was a strong competition of 12 bitches in junior class. Ginny was self confident in the ring and I am very happy aslo about her movement, I love the way she presents herself! :-)

Ginny got nice judgement for both days. First day she was placed on 4th place with Excellent, second day she was shortlisted and got Excellent. I am proud of my girl :-)


 

There was also Ginny´s half-sester on the show Melody. She was entered in champion class for both days and both days she got the same super results - CAC and res CACIB! Melody becomes expectant of Slovakian champion :-)

Also son of my Rocky - Ravel Misantos had wonderful success on the show. First day he was placed 3rd, second day he was placed 2nd with titles res CAC and res CACIB!

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody"                         Ravel Misantos "Harry"               

 

5.2.2018 - Zarja successfully passed Dogdancing examination 

I am very happy that Zarja started 2nd level of Dogdancing tests with such success! We passed DWD2 with Excellent!

 

3.2.2018 - DUOCACIB Brno (CZ)

Big day for my Ginny! First time on big show and first time in the hall. I was curious how she will like it and will accept the noisy atmosphere. I was very happy that she adopted in the hall very quickly and presented herself in the ring very well! Finally she was placed 2nd from 12 bitches in junior class! I am so proud!!! 

Ginger Dorado Blanco - 13 months

  


 

27.1.2018 - Vio has 3rd birthday

Our Violetta, Ice Fredina Agi, celebrated 3rd birthday. Happy birthday :-) We love you so much!!

Picture of Vio when she become member of our family:

 

27.1.2018 - Dog dancing traning

After Zarja become Master of Dogdancing of first level, we start training for 2nd level of Dogdancing! We are going to participate on DWD2 very soon :-)


 

20.1.2018 - Super health results of Easy´s daughter

I got nice message about health results of Easy´s daughter just one day after he passed away. Alisa Aurea Sidera has HD A/A, ED 0/0!


 

 
19.1.2018 - R.I.P. dear Easy

On Friday 19th of January 2018 my Easy suddenly passed away and crossed the rainbow bridge. Our hearts are broken.

Right Hunter Show Leader "Easy", 17.4.2015 - 19.1.2018

 

 


13.1.2018 - Show success of Dorado Blanco

Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" becomes expectant of VDH champion!

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" becomes expectant of Czech champion!


Enjoy the Life Dorado Blanco "Melody" - Exc1, Anw. Dt. Ch. VDH


Frappuccino Dorado Blanco "Charlie" - Exc1 CAC

 

 

1.1.2018 - New year in Dorado Blanco kennel :)

Year 2017 was year to remember!!!

1/2017 - Sofinka obtained titel BOB in national show in Brno and BIG 5 v FCI VIII. in afternoons competition

2/2017Ginger Dorado Blanco - Ginny, sweet daughter of Rocky and Zarja stays at

3/2017 - Zarja recoveredafter maternity holiday and passed dogdancing MD1 on Excellent!

4/2017 - Easy and hisunforgettable success !!! In Prague dog show he got titles: CAC, CACIB, BOB, BIG1 a BOD a second day res BIS!!! Soon after this success he achieved another amazing success in Ceske Budejovice and got another titles CAC, CACIB a BOB, finally also BIG2!!! Easy also passed club field trial tests!

4/2017 - Melody - Enjoy the Life Dorado Blanco becomes Junior champion of Czech!

5/2017 - Easy passedautumn fiel trial tests and becomes Czech champion

5/2017 - Litter CH was born to my Sofie :)

6/2017 - Easy got titles CAC, CACIB, BOB a BIG1!!! in Croatioan dog show

6/2017 - super health results of litter F: Frappuccino Dorado Blanco a Forest Gump Dorado Blanco both: HD A/A, ED 0/0!

8/2017 - Ginny passed breeding working tests!

8/2017 - Forest Gump Dorado Blanco - Amigo got title CAC in Mlada Boleslav dog show and becomes Czech Junior champion!

9/2017Zarja passedfield trial tests and becomes Czech champion! Soon she had great succes in Slovakian dog show and becomes also Slovakian champion!

9/2017 - Frappuccino Dorado Blanco - got his third CAJC and becomes Czech junior champion! 

11/2017 - Zarja had wonderful success in World Dog Show in Germany! In strong competition of champion class she was on 3rd place!!

11/2017 - Zarja reached title Master of Dog Dancing 1. level!!

11/2017 - Coca-Cola Dorado Blanco - passed field trial tests with title CACT!

12/2017 - Ginny has super health results HD A/A, ED 0/0 a OCD negative!

Last year I got very sad message. Away from Atlanta Dorado Blanco crossed the rainbow bridge due to very aggresive cancer. I will never forget you, sweet Týna. R.I.P.