Novinky 2023

 

4.3.2023 - Naše Ginny má štěňátka

V naší chovatelské stanici Dorado Blanco se naší Ginny narodila tři krásná štěňátka. Dvě holčičky a jeden chlapeček. Jeden chlapeček bohužel přišel na svět jako andílek. Ostatní tři štěňátka jsou v nejlepší péči své maminky Ginny, jsou neustále přisátí a neomezeně se kojí, že se bojím, aby nepraskli. Ginny se o ně krásně stará! Mám z nich obrovskou radost. Jsou to krásná silná štěňátka s úžasným pigmentem. Moc se těším jak porostou.

Více informací o našem vrhu M po kliknutí zde

 

 

19.2.2023 - Dobbymu a Lukince se narodila štěňátka

Lukince (Lukrécia Bismilláhi) a Dobbymu se narodilo deset štěňátek, šest chlapečků a čtyři holčičky. Byl to Lukinky první porod, velmi dlouhý a náročný, ale zvládla ho perfektně a porodila přirozenou cestou. Štěňátka se mají skvěle a Luki se o ně hezky stará. Některá štěňátka jsou ještě volná! Volejte 602 139 077 pokud byste měli o štěňátko zájem.

 
6.2.2023 - Procházka v Drahanském údolí 

O víkendu se snažíme vymýšlet dlouhé procházky a objevovat nová místa a tohle bylo opravdu moc krásné! Drahanské údolí v Praze a k obrovské radosti našich psů tam byl i potůček! 

 

Dobby, Paris, Česinka

 

 

22.1.2023 - Paris a její kamarád Bruno

Paris má od mala kamaráda Bruna, ještě nedávno byl Bruno menší než Paris, ale teď už je vše jinak. I tak ho ale Paris zvládá přeprat :) 

 

Paris chvíli nemá Bruna za zády :)

 

20.1.2023 - Meggie ve wellnessu

Naše babička Meggie (12,5 let) si užívá masáž a protahování nožiček ve Weget wellness pro psy. Nožičky už ji hodně zlobí, ale my věříme, že jí budou ťapat ještě hodně dlouho, i když už ne tak jako za mlada.


 


 

 

13.1.2023 -  s Dobbym na honu na Konopišti

Nový rok tentokrát nezačínáme jako tradičně výstavami, ale pracovně. S Dobbym jsem se zúčastnila honu na Konopišti. Moc jsme si to užili, Dobby byl štěstím bez sebe! Tohle ho opravdu strašně baví!