Kiwi Dorado Blanco "Cheezy"

 

  • Narozen: 28.5.2020
  • Majitel: Renata Hamerníková, Žďár nad Sázavou

 

 

28.5.2021 - Cheezy má dnes 1. narozeniny

Cheezy má dnes 1. narozeniny! Přeji mu všechno nejlepší a ze všeho nejvíc pevné zdraví, ať je nadále zavalen láskou svých páníčků tak jako doposud! 

Cheezy měl nádhernou oslavu!!! :)

 

 

24.12.2020 - Vánoční Cheezy

Cheezy slaví své první Vánoce! Dotala jsem krásnou vánoční fotku, udělala mi opravdu radost! Vypadá tam tak moc roztomile :D

Moc děkuji za fotku a přání! 

 

12.10.2020 - Cheezyho nové fotky

Dostala jsem Cheezyho nové fotky a mám z nich velikou radost! Je to neuvěřitelné vidět fotky po několika týdnech! Cheezy vypadá zaje úplně jinak a hrozně rychle roste :) Chodí prý dokonce i na cvičák a je tam moc šikovný. Zvykl si na cizí psy a cvičák mu moc prospívá. Mám z toho radost.

 

 

26.8.2020 - Tři měsíce

Cheezymu už budou tři měsíce a roste jako z vody, je to krásný pes.

 

22.7.2020 - Cheezy v novém domově

Cheezy odjel do nového domova do Žďáru nad Sázavou. Cestu zvládl skvěle! Dostala jsem fotku jak se doma zabydlel :)

 

  

 

16.7.2020 - Poslední fotky u nás

Štěňátkům jsem udělala ještě poslední fotky u nás. Za pár dnů začnou odcházet do svých nových domovů. Bude se nám po nich stýtkat, jsou všichni úžasní a je s nimi hrozná legrace :)

 

16.7.2020 - Postoje v 7. týdnu
 
 

 

 

13.7.2020 - Hraní a blbnutí na zahradě 

Štěňátka čím dál tím více milují naši zahradu a dost hlasitě to dávají najevo když jsou zrovna doma. Snažíme se mít je venku co nejvíce. Už jsem se rozloučila s několika kytičkami (např. levandule už není). Kus trávníku už je také zlikvidovaný, neuvěřitelné jak ho ničí, vytrhávají kusy drnů a strašně je to baví. Já se snažím trávník bránit jak se dá, ale jsou v přesile :D Pod tújemi máme díry a ještě na několika dalších místech. Další zábavou je tahání černé folie, kterou máme pod kačírkem a kůrou jako ochranu pod plevelem. No bude ta naše zahrádka, po odchodu této demoliční čety, potřebovat dát trochu dohromady.

Udělali jsme pár fotek, ale je to čím dál tím víc náročné je vyfotit. Nejsou chvíli v klidu a jakmile vidí, že jsme u země s foťákem, útočí na nás a snaží se sežrat jak foťák, tak naše vlasy :D Pár fotek se nám ale společnými silami povedlo udělat.


Cheezy:

 

 

 

11.7.2020 - Postoje štěňátek v 6ti týdnech

Štěňátka byla na stole poprvé a moc je to bavilo, samozřejmě, že kvůli tomu sýru, co tam dostali a sápali se na stůl znovu a znovu. Jsou opravdu nádherní! Na fotkách je jim 6 týdnů a 1 den a musím říct, že jsem ze všech opravdu moc nadšená!

Cheezy/ 6 týdnů:

 

 

28.6.2020 - Čtyři týdny

Štěňátkům jsou čtyři týdny a tři dny. Většinu času přes den tráví venku, velmi rychle si tam zvykli, jsou tam moc spokojení a řádění venku je moc baví. Učí se překonávat různé terény, učí se chodit venčit na travičku a vnímají okolní svět.

Všem jsme udělali několik fotek, je na nich vidět, jak se každý týden mění a rostou. 

 

 
15.06.2020 - Nové fotky ve 2,5 týdnech

Štěňátka jsou nádherná! Nemohla jsem odolat a udělala jsem další fotky :-) Jedna krásnější než druhá! Tady jsou fotky Cheezyho:

 

 

 
08.06.2020 - Štěňátkům je 11 dní

Štěňátkům je 11 dní, už se jim otevřela očička, ale moc si je ještě neužijeme, protože stále spí. Cheezy také :)

 

04.06.2020 - Štěňátkům už je 1 týden!
 

Týden starý Cheezy:

 
 
28.5.2020 - Ginny se narodilo 7 štěňátek, mezi nimi i Cheezy