Kofila Dorado Blanco "Elinka"

 

  • Narozen: 28.5.2020
  • Majitel: Ester Kuncmanová, Praha

 

28.5.2021 - Elinka slaví 1. narozeniny

Elinka slaví své 1. narozeniny! Chtěla bych jí popřát především zdraví, které ji v dospívání trochu potrápilo, ale díky skvělé péči paničky už je všechno v pořádku! A protože holky dál cvičí a plánují nějaké výstavy, tak jim přeji spoustu pracovních a výstavních úspěchů! A Elince ještě spoustu psí radosti ze života.

 

23.5.2021 - Zkouškový den!

Elinka skládala zkoušky OVVR u Retriever klubu s aportem se zvěří a zvládla to skvěle! Zkoušky složila na plný počet bodů! Elince a její paničce Ester moc gratuluji!! Cvičí spolu poctivě už od mala a jde jim to spolu skvěle! Je to Ester velká zásluha, že dosáhly tak krásného výsledku! :)

 

RK - OVVR Blevice, 232b.

 

30.1.2021 - Návštěva Elinky  vrhu "K"

Už je to dva měsíce, kdy nás navštívila Elinka - Kofila z vrhu "K". Její panička s ní pravidelně cvičí, kromě základního výcviku a poslušnosti se věnují také nějakým trikům, které se učí v Dance and Jump Academy kam jsem chodila se Zarjou na dogdancing :) Je strašně moc šikovná a už umí spoustu věcí! K tomu se se svou paničkou věnují i loveckému výcviku a jde jim to také skvěle! Myslím si, že Felischa a její panička jsou skvěle sehraná dvojka, umí spolu moc hezky pracovat a komunikovat a to je odrazem toho, jak krásný vztah spolu mají a klape jim to.

Děkujeme za návštěvu a také za fotky a videa, které dostávám! 

 

Elinka před dvěma měsíci na návštěvě u nás:

 

A tady s maminkou Ginny, která byla z focení pěkně otrávená :D

 

 

Elinka na výcviku:

 

24.12.2020 - Elinky Vánoční přání

Dostala jsem krásnou vánoční fotku Elinky! Mám z ní velkou radost a děkuji! :)

 

22.10.2020 - Novinky od Elinky

Dostala jsem nové fotky Elinky. Panička poctivě trénuje výstavní postoj!! To mám radost, protože Elinka je nádherná a věřím, že na výstavě by se jí dařilo. Holky spolu ale trénují i jinak, chodí na soukromé lekce výcviku a Elinka je prý moc šikovná! 

 

30.8.2020 - Elinka 4 měsíce

Je to prý těžké Elinku vyfotit v klidu, pózovat se jí nechce. Přesto se ale nějaké fotky povedly a moc za ně děkuji!

 

22.7.2020 - Nové zprávy od Elinky

Dostala jsem nové zprávy od Elinky, je to prý pěkné zlobidlo :) Už se začíná učit přivolání na píšťalku a prý ji to moc hezky jde. Hodně ji zajímá dětská skluzavka na zahradě a chtěla by se klouzat taky. Když potká misku plnou vody, začne v ní hrabat a rozlije ji všude kolem, zkrátka zlobivé štěně jak se patří :D

Na fotce vypadá ale samozřejmě jako andílek:

 

20.7.2020 - Elinka v novém domově

Elinka odjela do nového domova, bude bydlet v Praze, takže k nám bude blízko a určitě se brzy uvidíme.Elinka spokojená v novém domově

 

16.7.2020 - Poslední fotky u nás

Štěňátkům jsem udělala ještě poslední fotky u nás. Za pár dnů začnou odcházet do svých nových domovů. Bude se nám po nich stýtkat, jsou všichni úžasní a je s nimi hrozná legrace :)

 

Kofila Dorado Blanco:

 

16.7.2020 - Postoje v 7. týdnu

 

13.7.2020 - Hraní a blbnutí na zahradě 

Štěňátka čím dál tím více milují naši zahradu a dost hlasitě to dávají najevo když jsou zrovna doma. Snažíme se mít je venku co nejvíce. Už jsem se rozloučila s několika kytičkami (např. levandule už není). Kus trávníku už je také zlikvidovaný, neuvěřitelné jak ho ničí, vytrhávají kusy drnů a strašně je to baví. Já se snažím trávník bránit jak se dá, ale jsou v přesile :D Pod tújemi máme díry a ještě na několika dalších místech. Další zábavou je tahání černé folie, kterou máme pod kačírkem a kůrou jako ochranu pod plevelem. No bude ta naše zahrádka, po odchodu této demoliční čety, potřebovat dát trochu dohromady.

Udělali jsme pár fotek, ale je to čím dál tím víc náročné je vyfotit. Nejsou chvíli v klidu a jakmile vidí, že jsme u země s foťákem, útočí na nás a snaží se sežrat jak foťák, tak naše vlasy :D Pár fotek se nám ale společnými silami povedlo udělat.


Felischa:

 

 

 

11.7.2020 - Postoje štěňátek v 6ti týdnech

Štěňátka byla na stole poprvé a moc je to bavilo, samozřejmě, že kvůli tomu sýru, co tam dostali a sápali se na stůl znovu a znovu. Jsou opravdu nádherní! Na fotkách je jim 6 týdnů a 1 den a musím říct, že jsem ze všech opravdu moc nadšená!

Felischa/ 6 týdnů:

 

 

28.6.2020 - Čtyři týdny

Štěňátkům jsou čtyři týdny a tři dny. Většinu času přes den tráví venku, velmi rychle si tam zvykli, jsou tam moc spokojení a řádění venku je moc baví. Učí se překonávat různé terény, učí se chodit venčit na travičku a vnímají okolní svět.

Všem jsme udělali několik fotek, je na nich vidět, jak se každý týden mění a rostou.

 

 
15.06.2020 - Nové fotky ve 2,5 týdnech

Štěňátka jsou nádherná! Nemohla jsem odolat a udělala jsem další fotky :-) Jedna krásnější než druhá! Tady jsou fotky Felischy:

 

 

 
08.06.2020 - Štěňátkům je 11 dní

Štěňátkům je 11 dní, už se jim otevřela očička, ale moc si je ještě neužijeme, protože stále spí. Felischa také :)

 

04.06.2020 - Štěňátkům už je 1 týden!
 

Týden stará Felischa:

 
 
28.5.2020 - Ginny se narodilo 7 štěňátek, mezi nimi i Felischa