KeyLimePie Dorado Blanco "Meatee"

 

  • Narozen: 28.5.2020
  • Majitel: Michaela Brychtová, Praha

 

28.5.2021 - Meatee má 1. narozeniny!

Meatee má dnes první narozeniny! Se svými páníčky má spoustu nádherných aktivit, které si moc užívá! Dlouhé túry, výlety, svůj narozeninový den dokonce strávil tréninkem vyhledávání v sutinách v Milovicích. Prý ho to moc baví a je šikovný! Chtěla bych popřát Meaťákovi všechno nejlepší, hlavně zdraví a ať si užívá tak skvělé akce se svými páníčky ještě spoustu let!

 

 

17.1.2021 - Meatee si užívá sníh

Dostávám stále krásné fotky a zprávy od Meateeho. Moc bych za to chtěla poděkovat paničce Míše! Mám opravdu velkou radost, že mohu vidět jak Meatee roste a jak se má, jaké má zážitky a jak perfektní socializaci mu jeho páníčci zajišťují! :) Děkuji!

  

 

1.1.2021 - Meateeho novoroční procházka

Dostala jsem fotky Meateeho na jeho novoroční procházce v Prachovských skalách. Vypadá to, že si to se svými psími kamoši a páníčky moc užil :) 

 

 

24.12.2020 - Vánoce

Děkuji za vánoční a novoroční přání od Meateeho :) 

 

6.11.2020 - Meatee cestuje

Meatee byl na výletě kousek za Prahou a překvapil svou paničku, když objevili rybník, kde byly uprostřed pohyblivé kameny a Meatee bez zaváhání začal přeskakovat z jednoho kamene na druhý. Vůbec mu to nevadilo a ani trochu se nebál! Vše co je nové, musí prozkoumat. Mám z toho velikou radost!

 

Odpočinek po výletě :)

 


 

9.10.2020 - Meatee v karanténě

Meatee má výhodu... zavřeli se vysoké školy a tak má páníčky neustále doma a prý si to náramně užívá :) Začal chodit na záchranářský výcvik. Je neskutečně šikovný! Naučil se štěkat na povel! Myslím, že má toho hodně před sebou!

Takhle neskutečně Meatee vyrostl! Jsem z něj unešená! Je nádherný!

 

 

25.9.2020 - Meatee na horách

Meatee se vrátil z výletu na Sněžku. Poprvé jel lanovkou a byl úplně v pohodě, zalehnul a prospal to. Měl sebou svojí smečku, tak se mu šlo dobře a moc si to užil. Lanovkou nahoru a pěšky v klidu a pomalu dolů. A takové krásné fotky jsem dostala:


 

 

23.9.2020 - Meatee na výletech

Meatee vyrazil se svými páníčky a zvířecími kamarády na výlet na Ameriku. A když už je unavený a nemůže, tak se prostě nese :D


 

 

3.9.2020 - Meatee na Šumavě

Meatee byl se svými páníčky na Šumavě, dostala jsem nádherné fotky :)

 

 

A tohle jsou jeho kamarádi: liška a koza :) 

 

18.8.2020 - Meatee vodákem

Meatee byl na vodě se smečkou kamarádků. Byl úžasný a hrozně moc si to užil :)

 

5.8.2020 - Meatee objevuje 

Meatee byl o víkendu na výletě, kde se seznámil s novými zvířecími kamarády a s kamarádkou Tiou. Řádili spolu celý víkend. Také zkusil spaní v hamace a moc se mu to prý libilo!

 

 

25.7.2020 - Meatee 

Meatee se nadále socializuje. Tentokrát je velký kamarád s vysavačem. Je to úžasné jak se všechno krásně učí!

 

23.7.2020 - Meatee a jeho socializace

Meateeho páníčci nic nepodceňují a věnují se úžasně socializaci. Seznámil se s kamarády choďáky, kteří ho skvěle přijali do směčky. Už byl na krátkém výletě u vody, moc se mu líbila. Hezky jí, večer dobře spinká. Už zvládl i cestu autobusem, seznámil se se sekačkou, pásovou pilou a vrtačkou. Je hodně odvážný, respektive je mu spíš všechno jedno.

 

Meatee na výletě:

 

Nová hračka:

 

na zahrádce:

 

A také si umí vybrat kde spát :D

 

 

20.7.2020 - Meatee už je doma

Meatee už je ve svém novém domově. Se svými páníčky bude mít hooodně akční a pestrý život :) Věřím, že bude nadšený a bude si všechny akce maximálně uživat! 

Takhle vypadá jeho seznámení s novým prostředím. Moc se mu tam líbí:

 


16.7.2020 - Poslední fotky u nás

Štěňátkům jsem udělala ještě poslední fotky u nás. Za pár dnů začnou odcházet do svých nových domovů. Bude se nám po nich stýtkat, jsou všichni úžasní a je s nimi hrozná legrace :)

Meatee poslední dny u nás:

 

16.7.2020 - Postoje v 7 týdnu

Jsem neskutečně pyšná na to, jak nádherná štěňátka jsme vychovali! Jsou to vyrovnaná štěňátka se silnou kostrou a nádhernou konstrukcí těla!

Meatee v 7. týdnu

 

 

13.7.2020 - Hraní a blbnutí na zahradě 

Štěňátka čím dál tím více milují naši zahradu a dost hlasitě to dávají najevo když jsou zrovna doma. Snažíme se mít je venku co nejvíce. Už jsem se rozloučila s několika kytičkami (např. levandule už není). Kus trávníku už je také zlikvidovaný, neuvěřitelné jak ho ničí, vytrhávají kusy drnů a strašně je to baví. Já se snažím trávník bránit jak se dá, ale jsou v přesile :D Pod tújemi máme díry a ještě na několika dalších místech. Další zábavou je tahání černé folie, kterou máme pod kačírkem a kůrou jako ochranu pod plevelem. No bude ta naše zahrádka, po odchodu této demoliční čety, potřebovat dát trochu dohromady.

Udělali jsme pár fotek, ale je to čím dál tím víc náročné je vyfotit. Nejsou chvíli v klidu a jakmile vidí, že jsme u země s foťákem, útočí na nás a snaží se sežrat jak foťák, tak naše vlasy :D Pár fotek se nám ale společnými silami povedlo udělat.

 

Meatee:

 

 

 

11.7.2020 - Postoje štěňátek v 6ti týdnech

Štěňátka byla na stole poprvé a moc je to bavilo, samozřejmě, že kvůli tomu sýru, co tam dostali a sápali se na stůl znovu a znovu. Jsou opravdu nádherní! Na fotkách je jim 6 týdnů a 1 den a musím říct, že jsem ze všech opravdu moc nadšená!

Meatee/ 6 týdnů:

 

 

28.6.2020 - Čtyři týdny

Štěňátkům jsou čtyři týdny a tři dny. Většinu času přes den tráví venku, velmi rychle si tam zvykli, jsou tam moc spokojení a řádění venku je moc baví. Učí se překonávat různé terény, učí se chodit venčit na travičku a vnímají okolní svět.

Všem jsme udělali několik fotek, je na nich vidět, jak se každý týden mění a rostou.

 

 

 

 

 
15.06.2020 - Nové fotky ve 2,5 týdnech

Štěňátka jsou nádherná! Nemohla jsem odolat a udělala jsem další fotky :-) Jedna krásnější než druhá! Tady jsou fotky Meateeho:

 

 
08.06.2020 - Štěňátkům je 11 dní

Štěňátkům je 11 dní, už se jim otevřela očička, ale moc si je ještě neužijeme, protože stále spí. Meatee také :)

 

04.06.2020 - Štěňátkům už je 1 týden!
 

Týden starý Meatee:

 


 
28.5.2020 - Ginny se narodilo 7 štěňátek, mezi nimi i Meatee